• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Показовий День цивільного захисту у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин.

Показовий День цивільного захисту у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин.

2019-05-03

/Files/images/DSC_0093.JPG

В рамках цього дня учні 8-их класів були залучені до проведення теоретичних та практичних занять, що сприяють формуванню в дітей комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях; орієнтуватися в повсякденному житті, під час надзвичайних ситуацій, що спричинені техногенними, природними катастрофами.

Провели заняття Демків М.Є. - провідний інспектор Гусятинського РВ управління ДСНС України у Тернопільській області, майор служби ЦЗ та Гора В.І. – провідний інспектор Гусятинського РВ управління ДСНС України у Тернопільській області, капітан служби ЦЗ. Після спілкування з дітьми в залі та перегляду ряду тематичних відеороликів , восьмикласники відправились на подвір’я школи, де працював практичний майданчик. Учні могли ознайомитися з роботою спеціалізованих служб, а саме ДСНС, під час виникнення надзвичайних ситуацій, отримати інформацію про способи та методи гасіння пожежі та алгоритм дій у випадку її виникнення.

Такі показові Дні цивільного захисту, вважаємо, сприяють формуванню в учнівської молоді вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки; правильно й критично оцінювати свою поведінку в надзвичайній ситуації, а також вчинки товаришів, знаходити правильне рішення.

Програма показового Дня цивільного захисту в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин була цікавою й насиченою. Класними керівниками для учнів було проведено різнопланові заходи, зокрема: тематичні бесіди, виховні години, відпрацювання нормативів ЦЗ, практичні заняття з евакуації. Усі учні школи мали можливість спостерігати за проходженням квест-завдань старшокласниками та здобувати досвід. Деякі класні колективи навіть брали участь у розв’язуванні завдань певних етапів квесту.

Кiлькiсть переглядiв: 17