• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • УЧНІВСЬКІ КОНКУРСИ, ОЛІМПІАДИ

Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів "Моя країно - Україно!"

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ЮНИХ ФОТОАМАТОРІВ "МОЯ КРАЇНА-УКРАЇНО" таких учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин:
Козира Миколу (вікова категорія 10-14 років) -учня 7-Б класу;
Бенько Вікторію, Чвалюк Вікторію, Дичок Тетяну, Горобець Діану, Касіч Каріну, Процишин Ірину, Студену Олену (вікова категорія 15-18 років) - учнів 11 класу.
До вашої уваги витяг з протоколу засідання журі по підведенню підсумків участі вихованців та учнів навчальних закладів Тернопільської області у Всеукраїнському конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україно!»
В обласному етапі конкурсу взяли участь 227 фоторобіт, 88 учнів та вихованців навчальних закладів області.
Ознайомившись з матеріалами, які представлені для участі у заочному етапі Конкурсу, журі вирішило направити на Всеукраїнський етап наступні роботи:

/Files/images/фотоконкурс_підсумки.JPG

/Files/images/фотоконкурс_підсумки_2.JPG


Конкурс-захист наукових робіт МАН

/Files/images/P1011556 – копія.JPG1 лютого 2017 року в приміщенні Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Вітаємо ученицю 8-Б класу Марцінковську Інну (секція історичне краєзнавство) та учня 9-А класу Сидорівського Миколу (секція географія та ландшафтознавство), які представляли у конкурсі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин (науковий керівник Ковальчук М. А.), із зайнятими третіми місцями (кожен у своїй секції) у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського відділення Малої академії наук України.
Молодці! Велика подяка вчителю географії та економіки Ковальчуку Михайлу Андрійовичу за належний рівень підготовки учасників.


Вітаємо учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, які здобули призові місця в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад:

  • Мудрак Олександру, ученицю 8-А класу (Диплом ІІ ступеня, українська мова, вчитель Боднарчук Н. Г.);
  • Вальчука Назарія, учня 9-А класу (Диплом ІІ ступеня, фізика, вчитель Фатюк П. І.);
  • Кіндзер Христину, ученицю 11 класу (Диплом ІІІ ступеня, німецька мова, вчитель Андрусишин У. Б.).

Нагородження призерів районних олімпіад та конкурсів

Напередодні Нового року у нашій школі запроваджено нову шкільну традицію: винагороджувати грошовою премією учнів-переможців районних та обласних предметних олімпіад та районних конкурсів за зайняті призові місця. Вважаємо, це буде хорошим стимулом до навчання та бажання досягати ще кращих результатів. 29 грудня 2016 року на загальношкільній лінійці відбулось перше таке нагородження учнів-переможців. З вітальним словом виступила директор школи Демкура Олександра Володимирівна, яка й запросила вчителів-предметників, які добре підготували учнів до олімпіад та конкурсів, для вручення грошових винагород.

/Files/images/1.jpg


Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

  • Мудрак Олександру, ученицю 8 класу, за зайняте І місцем (вч.Боднарчук Н.Г.)

Вітаємо переможця обласного зльоту конкурсу-захисту молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище"

  • Шевчук Анастасію - ученицю 6 класу, за зайняте ІІІ місце (вч.Марцінковська І.І.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

  • Сеньків Олександру - ученицю 6 класу, за зайняте І місце (вч.Джавлюк М.О.);
  • Вербовецьку Ілону - ученицю 10 класу, за зайняте І місце (вч.Маланюк Л.Й.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика:

  • Пиріг Оксану - ученицю 3 класу, за зайняте ІІ місце (вч.Мельничук Н.О.);
  • Черепаку Анастасію - ученицю 5 класу, за зайняте ІІІ-IV місце (вч.Квасницька Н.Б.);
  • Скрупську Світлану - ученицю 6 класу, за зайняте І місце (вч.Джавлюк М.О.);
  • Мудрак Олександру - ученицю 8 класу, за зайняте І місце (вч.Боднарчук Н. Г.);
  • Сидорівського Миколу - учня 9 класу, за зайняте ІІІ-V місце (вч.Процків С.І.)
  • Кіндзер Христину - ученицю 11 класу, за зайняте І місце (вч.Квасницька Н. Б.).

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського відділення Малої академії наук України:

  • Марцінковську Інну - ученицю 8 класу, за зайняте І місце в конкурсі-захисті МАН у секції "Історичне краєзнавство", наукова робота «Северин Наливайко – наш славний земляк" (науковий керівник – Ковальчук М.А.);
  • Сидорівського Миколу - учня 9 класу, за зайняте І місце в конкурсі-захисті МАН у секції "Географія та ландшафтознавство", наукова робота «Передумови становлення та перспективи розвитку курорту Гусятин», (науковий керівник – Ковальчук М.А.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

  • Мудрак Олександру, ученицю 8-А класу, за зайняте І місце в учнівській олімпіаді з української мови і літератури (вч.Боднарчук Н.Г.), І місце в олімпіаді з англійської мови (вч.Човган Н.А.), І місце в олімпіаді з німецької мови (вч.Андрусишин У.Б.) та ІІІ місце в олімпіаді з математики (вч.Бойчук О.П.);
  • Грабовську Наталію, ученицю 8-А класу, за зайняте І місце в олімпіаді з хімії (вч.Марцінковський А.Е.);
  • Вальчука Назарія, учня 9-А класу, за зайняте І місце в олімпіаді з фізики (вч.Фатюк П.І.);
  • Кіндзер Христину, ученицю 11 класу, за зайняте І місце в олімпіаді з німецької мови (вч.Андрусишин У.Б.);
  • Підлипняка Максима, учня 7-В класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вч.Вацлавів С.М.);
  • Назара Костянтина, учня 9 класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з хімії (вч.Марцінковський А.Е.) та ІІІ місце з математики (вч.Войтюк Б.П.);
  • Фатюк Софію, ученицю 10 класу , за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вч.Войтюк Б.П.);
  • Томик Вікторію, ученицю 10 класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з біології (вч.Марцінковська І.І.) та ІІІ місце з української мови та літератури (вч.Маланюк Л.Й.);
  • Сидорівського Миколу, учня 9-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з історії (вч.Дмитрів Л.М.);
  • Вербовецьку Ілону, ученицю 10 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії(вч.Ковальчук М.А.);
  • Гронську Христину, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце олімпіаді з правознавства (вч.Марцінковська М.П.);
  • Чорну Мар'яну, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови (вч.Свінтіцька Л.Ю.);
  • Храпливу Наталію, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вч.Слободян Л.С.);
  • Купратого Едуарда, учня 11 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вч.Чубей І.І.)
Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi