Конкурс творів на тему “Крути – героїзм без віку”

22 квітня 2018 року в Тернополі відбулися збори обласного осередку Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина», на яких було нагороджено переможців та учасників конкурсу творів під назвою “Крути – героїзм без віку”, організованого тернопільськими активістками. У зборах взяли участь голова «Яворини» Ірина Сех, очільниця Хмельницької обласної організації «Яворини», вдова Героя Небесної Сотні Сергія Бондарчука Тетяна Бондарчук, голова Тернопільської обласної організації ВО «Свобода» Олег Сиротюк.
Як зазначила голова тернопільської «Яворини», організаторка конкурсу Наталія Музичук, головною метою конкурсу літературних робіт серед старшокласників було виховання національної гідності та патріотичної свідомості.
«Ми пишаємося подвигом захисників, які віддали свої життя за майбутнє України. Важливо пам’ятати та повертатися до подій, які відбулися під Крутами сто років тому, при цьому виховувати у молодого покоління гордість за своїх героїв. Учасники конкурсу дуже перейнялися темою твору, занурились в історію та показали гідний результат. Тернопілля пишається молодими талантами, які здатні боротися за сильну й незалежну державу», – зазначила Наталія Музичук.
У конкурсі взяло участь понад півсотні школярів. Всі учасники та їхні вчителі-наставники отримали грамоти, подяки, пам’ятні подарунки, а також диски із українськими патріотичними піснями. Учениці 9-А класу нашої школи Шморлівська Яна та Мудрак Олександра під керівництвом учителя історії, заступника директора школи з НВР Дмитрів Л.М. взяли участь у написанні конкурсних робіт та були запрошені на церемонію нагородження.
Надзвичайно вражені організацією дійства. Кожне слово, яке лунало зі сцени, зачіпало струни душі. Це була можливість поспілкуватись з жінками, які присвятили своє життя волонтерській діяльності. Велика сила духу, невичерпаність ідей і саме головне – це допомога тим, хто її потребує: дітки, люди похилого віку, наші воїни.
Для учасників конкурсу та їхніх наставників була організована подорож тернопільським озером на катері «Капітан Парій»./Files/images/31138088_1720384938053976_1015189080314478592_n-1024x685.jpg

Конкурс-захист наукових робіт МАН

17 лютого у приміщенні Тернопільської СШ І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України. Від загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Гусятин взяли участь та посіли призові місця кожен у своїй секції такі учні:
-Сидорівський Микола, учень 10-го класу, тема роботи: «Суспільно-географічні передумови функціонування курортів Гусятин і Сатанів» (секція «Географія та ландшафтознавство»), науковий керівник Ковальчук М. А. – ІІ місце;
-Шинкар Ірина, учениця 9-В класу, тема роботи: «Паразитарні хвороби озимої пшениці та основні методи боротьби з ними» (секція «Агрономія»), науковий керівник Галиняк О. В. – ІІ місце.
-Фуг Інна, учениця 9-В класу, тема роботи: «Особливості гуморальної регуляції функцій організму» (секція «Біологія людини»), науковий керівник Галиняк О. В. – ІІІ місце;
Вітаємо призерів ІІ етапу за вдалий захист робіт та їхніх керівників за хорошу підготовку учнів-учасників МАН України.
МОЛОДЦІ!

11 січня 2018 року у м. Копичинці відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського обласного комунального територіального відділення Малої академії наук України. Від загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Гусятин взяли участь та посіли перші місця кожен у своїй секції такі учні:
-Сидорівський Микола, учень 10-го класу, тема роботи: «Суспільно-географічні передумови функціонування курортів Гусятин і Сатанів» (секція «Географія та ландшафтознавство»), науковий керівник Ковальчук М. А.;
-Фуг Інна, учениця 9-В класу, тема роботи: «Особливості гуморальної регуляції функцій організму» (секція «Біологія людини»), науковий керівник Галиняк О. В.;
-Шинкар Ірина, учениця 9-В класу, тема роботи: «Паразитарні хвороби озимої пшениці та основні методи боротьби з ними» (секція «Агрономія»), науковий керівник Галиняк О. В.
Вітаємо переможців І етапу за вдалий захист робіт та їхніх керівників за хорошу підготовку учнів-учасників МАН України.
Бажаємо успіху у наступному ІІ (обласному) етапі. МОЛОДЦІ!
/Files/images/26754374_186939058557612_2113223950_n.jpg

/Files/images/P1011556 – копія.JPG

1 лютого 2017 року в приміщенні Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся ІІ тур ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Вітаємо ученицю 8-Б класу Марцінковську Інну (секція історичне краєзнавство) та учня 9-А класу Сидорівського Миколу (секція географія та ландшафтознавство), які представляли у конкурсі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин (науковий керівник Ковальчук М. А.), із зайнятими третіми місцями (кожен у своїй секції) у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського відділення Малої академії наук України.
Молодці! Велика подяка вчителю географії та економіки Ковальчуку Михайлу Андрійовичу за належний рівень підготовки учасників.

Вітаємо учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, які здобули призові місця в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад:

 • Мудрак Олександру, ученицю 8-А класу (Диплом ІІ ступеня, українська мова, вчитель Боднарчук Н. Г.);
 • Вальчука Назарія, учня 9-А класу (Диплом ІІ ступеня, фізика, вчитель Фатюк П. І.);
 • Кіндзер Христину, ученицю 11 класу (Диплом ІІІ ступеня, німецька мова, вчитель Андрусишин У. Б.).

Нагородження призерів районних олімпіад та конкурсів

Напередодні Нового року у нашій школі запроваджено нову шкільну традицію: винагороджувати грошовою премією учнів-переможців районних та обласних предметних олімпіад та районних конкурсів за зайняті призові місця. Вважаємо, це буде хорошим стимулом до навчання та бажання досягати ще кращих результатів. 29 грудня 2016 року на загальношкільній лінійці відбулось перше таке нагородження учнів-переможців. З вітальним словом виступила директор школи Демкура Олександра Володимирівна, яка й запросила вчителів-предметників, які добре підготували учнів до олімпіад та конкурсів, для вручення грошових винагород.

/Files/images/1.jpg


Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

 • Мудрак Олександру, ученицю 8 класу, за зайняте І місцем (вч.Боднарчук Н.Г.)

Вітаємо переможця обласного зльоту конкурсу-захисту молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище"

 • Шевчук Анастасію - ученицю 6 класу, за зайняте ІІІ місце (вч.Марцінковська І.І.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

 • Сеньків Олександру - ученицю 6 класу, за зайняте І місце (вч.Джавлюк М.О.);
 • Вербовецьку Ілону - ученицю 10 класу, за зайняте І місце (вч.Маланюк Л.Й.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика:

 • Пиріг Оксану - ученицю 3 класу, за зайняте ІІ місце (вч.Мельничук Н.О.);
 • Черепаку Анастасію - ученицю 5 класу, за зайняте ІІІ-IV місце (вч.Квасницька Н.Б.);
 • Скрупську Світлану - ученицю 6 класу, за зайняте І місце (вч.Джавлюк М.О.);
 • Мудрак Олександру - ученицю 8 класу, за зайняте І місце (вч.Боднарчук Н. Г.);
 • Сидорівського Миколу - учня 9 класу, за зайняте ІІІ-V місце (вч.Процків С.І.)
 • Кіндзер Христину - ученицю 11 класу, за зайняте І місце (вч.Квасницька Н. Б.).

Вітаємо переможців районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Тернопільського відділення Малої академії наук України:

 • Марцінковську Інну - ученицю 8 класу, за зайняте І місце в конкурсі-захисті МАН у секції "Історичне краєзнавство", наукова робота «Северин Наливайко – наш славний земляк" (науковий керівник – Ковальчук М.А.);
 • Сидорівського Миколу - учня 9 класу, за зайняте І місце в конкурсі-захисті МАН у секції "Географія та ландшафтознавство", наукова робота «Передумови становлення та перспективи розвитку курорту Гусятин», (науковий керівник – Ковальчук М.А.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів:

 • Мудрак Олександру, ученицю 8-А класу, за зайняте І місце в учнівській олімпіаді з української мови і літератури (вч.Боднарчук Н.Г.), І місце в олімпіаді з англійської мови (вч.Човган Н.А.), І місце в олімпіаді з німецької мови (вч.Андрусишин У.Б.) та ІІІ місце в олімпіаді з математики (вч.Бойчук О.П.);
 • Грабовську Наталію, ученицю 8-А класу, за зайняте І місце в олімпіаді з хімії (вч.Марцінковський А.Е.);
 • Вальчука Назарія, учня 9-А класу, за зайняте І місце в олімпіаді з фізики (вч.Фатюк П.І.);
 • Кіндзер Христину, ученицю 11 класу, за зайняте І місце в олімпіаді з німецької мови (вч.Андрусишин У.Б.);
 • Підлипняка Максима, учня 7-В класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вч.Вацлавів С.М.);
 • Назара Костянтина, учня 9 класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з хімії (вч.Марцінковський А.Е.) та ІІІ місце з математики (вч.Войтюк Б.П.);
 • Фатюк Софію, ученицю 10 класу , за зайняте ІІ місце в олімпіаді з математики (вч.Войтюк Б.П.);
 • Томик Вікторію, ученицю 10 класу, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з біології (вч.Марцінковська І.І.) та ІІІ місце з української мови та літератури (вч.Маланюк Л.Й.);
 • Сидорівського Миколу, учня 9-А класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з історії (вч.Дмитрів Л.М.);
 • Вербовецьку Ілону, ученицю 10 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії(вч.Ковальчук М.А.);
 • Гронську Христину, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце олімпіаді з правознавства (вч.Марцінковська М.П.);
 • Чорну Мар'яну, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови (вч.Свінтіцька Л.Ю.);
 • Храпливу Наталію, ученицю 11 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вч.Слободян Л.С.);
 • Купратого Едуарда, учня 11 класу, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (вч.Чубей І.І.)
Кiлькiсть переглядiв: 1858