28.08.2017 року

Засідання педагогічної ради

Підготовка до якісного початку нового 2017-2018 навчального року з боку виконання ремонтних робіт та матеріально-технічного оснащення школи практично завершена. Але створити затишок та комфортні умови навчання – це лише половина справи. Потрібно вміло організувати та підготуватись до навчального-виховного процесу, спланувати методичну роботу. Тому сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулось три розширені засідання: ради школи, серпневої вчительської конференції, на якій були присутні адміністрація школи, вчителі, методист відділу освіти селищної ради Чорній Б. В., представники батьківських комітетів усіх класів, члени органу учнівського самоврядування, та засідання педагогічної ради.

Директор школи Демкура О. В. прозвітувала про роботу навчального закладу за попередній 2016-2017 навчальний рік. Одноголосно роботу директора школи визнано задовільною. З підсумками методичної роботи у 2016/2017 н.р. та завданнями на новий 2017/2018 н.р. присутніх ознайомила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Дмитрів Л. М., а Целінь С. М. -заступник директора школи з навчально-виховної роботи- обговорила з вчителями методичні рекомендації щодо викладання у початковій школі у 2017/2018 н.р.

Крім цього, на засіданні обговорювались питання затвердження структури 2017/2018 навчального року, затвердження перспективного плану розвитку загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Гусятин на 2017/2018 – 2021/2022 н.р. та річного плану роботи на 2017/2018 н.р., організації індивідуальної форми навчання для учнів з особливими потребами у 2017/2018 н.р., організації харчування учнів у 2017/2018 н.р., методичні рекомендації щодо викладання у початковій школі у 2017/2018 н.р. та ряд інших питань.

УСІМ БАЖАЄМО УСПІШНОГО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!!! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!


25.05.2017 року

Засідання педагогічної ради

Порядок денний

1. Про переведення у наступні класи учнів 1-4 класів, нагородження Похвальними листами.
2.Про переведення у наступні класи учнів 5-8 та 10-го класів, нагородження Похвальними листами.
3. Про допуск до ДПА учнів 9-их класів.


30.03.2017 року

Засідання педагогічної ради

Порядок денний:

1. Про формування комунікативної компетентності учнів 3-4 класів на уроках української мови та літературного читання.
2. Про компетентнісно зорієнтований підхід до навчання школярів на уроках української мови, української та зарубіжної літератури у 5-11 класах.
3. Про формування в учнів предметної ІКТ-компетентності на уроках інформатики у початковій школі.
4. Про формування у школярів загальнонавчальних та предметних умінь і навичок на уроках трудового навчання у 5-9 класах та технології у 10-11 класах.
5. Про погодження завдань з української мови, математики, географії та біології для проведення ДПА у 9 класах.
6. Про стан ЦЗ в школі і завдання педагогічного колективу з підготовки показового Дня ЦЗ.
7. Про звільнення від здачі ДПА(державної підсумкової атестації) учнів 4-их, 9-их, 11-ого класів згідно висновків медичної комісії.


02.01.2017 року

Засідання педагогічної ради

Порядок денний:

1. Про якість знань і навчання школярів, управління педагогічним персоналом у І семестрі 2016/2017 н.р., завдання на II семестр щодо оптимізації контролю і керівництва навчально-виховним процесом і забезпечення якості навчальних досягнень учнів (вихованців).
2.Про висунення претендентів на нагородження свідоцтвами з відзнакою випускників основної школи та медалями випускників середньої школи.
3. Про заходи щодо забезпечення безпеки учнів та працівників навчального закладу під час проведення різдвяних свят та під час зимових канікул.
4.Про психологічні аспекти педагогічної діяльності. Чинники здорового мікроклімату. Синдром професійного вигорання.
5. Різне.

З першого питання педради виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Дмитрів Л. М., яка наголосила, що проблема якості шкільної освіти знаходиться зараз в епіцентрі уваги освітян, батьків і суспільства загалом. Для прикладу завуч навела слова міністра освіти і науки Лілії Гриневич: «Ми маємо запустити багато процесів одночасно: зупинити падіння якості та доступності освіти, орієнтувати її зміст на компетентності, «перенавчити» вчителів, змінити структуру школи, забезпечити ці перетворення ресурсами. При цьому – зберегти все найкраще, що є в українській школі».

Якою має бути сучасна школа? Як правильно оптимізувати навчально-виховний процес? Для виконання вимог, що ставляться до навчання і виховання на сучасному етапі, необхідні: рішучий поворот від масового навчання і виховання до посилення індивідуального підходу, розвитку творчих здібностей, опора на активні методи навчання, на формування особистості. Саме ці питання стали основними в обговоренні учасниками педагогічної ради.

Члени методичної ради школи Вацлавів С. В., Процків С., І. Стефанів Л. Р., Свінтіцька Л. Ю., Ковальчук М. А. Марцінковська І. І. висловили свої пропозиції щодо оптимізації процесу навчання, тобто, управління навчанням на основі всебічного врахування його закономірностей, принципів, сучасних форм і методів, особливостей, внутрішніх і зовнішніх умов з метою досягнення найвищої його ефективності.

Із синдромом професійного вигорання присутніх ознайомила шкільний практичний психолог Пилипа О. П.


29.08.2016 року

Засідання педагогічної ради

Невпинно збігають останні серпневі дні. Незабаром дітвора повернеться після літнього відпочинку у свої оновлені, відремонтовані за літо, класи, де їх з нетерпінням чекатимуть вчителі. Ось і сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулась перша педагогічна рада та засідання ради школи, де були присутні вчителі, батьки, члени органу учнівського самоврядування. На педраду був запрошений методист відділу освіти селищної ради Чорній Борис Васильович.

Розпочалось засідання зі звіту директора школи Демкури Олександри Володимирівни за 2015-2016 навчальний рік.
Заступники директора школи з навчально-виховної роботи Дмитрів Леся Миронівна та Целінь Світлана Михайлівна підвели підсумки методичної роботи за 2015-2016 н. р. та ознайомили членів педагогічної ради із завданнями на новий навчальний рік, методичними рекомендаціями з навчальних предметів на 2016-2017 н. р. для початкової, основної та старшої школи.

А також розглядались питання щодо організації харчування дітей пільгових категорій, щодо організації індивідуальної форми навчання для дітей, які за станом здоров'я цього потребують, щодо оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи відповідно до оновлених програм та багато інших питань порядку денного.

За традицією наприкінці засідання директор школи привітала від імені всього педагогічного колективу літніх іменинників.

З добрим початком!
Нехай нам усім щастить у новому навчальному році!

Кiлькiсть переглядiв: 212

Коментарi