Наші традиції

"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа.Вона буде жити тоді,коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ВИСТАВКА «ДИТЯЧІ РУКИ ТВОРЯТЬ ЧУДЕСА»

Вже стало доброю традицією у вересневі дні збиратися всім класом, щоб піти у ліс чи парк за природнім матеріалом для виготовлення різних виробів та композицій. Це неабияк згуртовує клас у спільній колективній творчій справі

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують всі учні школи

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

У День вчителя учні та вчителі школи міняються ролями. Члени учнівської ради в цей день стають господарями школи: складають розклад уроків, проводять уроки, контролюють весь навчально-виховний процес

ТАЛАНТ-ШОУ «ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТ»

Цей загальношкільний проект має на меті всебічне сприяння розвитку здібних і обдарованих дітей та учнівської молоді, формування творчої особистості; розвиток естетичних смаків та креативності школярів. Учасники конкурсу можуть проявити свої творчі здібності у різних жанрах: вокал; хореографія; поезія; образотворче мистецтво; рукоділля; відео - та фотомистецтво; акторська майстерність; гумор та сатира; циркове мистецтво; гімнастика та акробатика; гра на музичних інструментах

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують святковий новорічний КВК, після якого розважаються на дискотеці.

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

14-го лютого в школі святкують День святого Валентина. Працює святкова пошта,послугами якої можуть скористатися всі учні і висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учнівська рада організовує конкурсну програму.

КОНКУРС «КРАЩИЙ КЛАС- ЦЕ ПРО НАС!»

Цей конкурс проводиться з метою виявлення найбільш творчих класних колективів школи, підтримки талановитих, найзгуртованіших, найініціативніших колективів учнів школи. Звання „Кращий клас ” присвоюється класу за умови, що якість знань учнів класу не знижується або постійно зростає, відсутні правопорушення, всі учні активні у громадському житті школи, класу (призові місця у шкільних, районних, обласних олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах, оглядах; участь у роботі учнівських товариств та об’єднань).

КОНКУРС «УЧЕНЬ РОКУ»

Мета цього конкурсу -активізація та стимулювання потенційних можливостей учнів 8-11 класів;виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до активної участі в конкурсах, змаганнях; підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових та спеціальних дисциплін;створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації, розвитку кожного школяра шляхом входження в систему суспільних і творчих стосунків;сприяння активізації та модернізації всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями.

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПІДСУМКОВЕ СВЯТО «ГАЛАКТИКА ТАЛАНТІВ»

На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті, спортивних змаганнях.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Традиції школи зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

Кiлькiсть переглядiв: 4573