Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт Гусятин

ЛАСКАВО ПРОСИМО!/Files/images/КОПІЯ.jpg


ВАС ВІТАЄ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА

І-ІІІ СТУПЕНІВ СМТ ГУСЯТИН


НАКАЗ

29.01.2020 р. №12-од

Про тимчасове призупинення освітнього процесу в 1-А та 1-Б класах
Відповідно до протоколу ради школи №3 від 29.01.2020 року, керуючись листами управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації від 24.01.2020 р. № 03-26/268/99 «Про додаткові заходи щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій» та від 21.01.2020 р. № 03-26/221-99, у зв`язку з наростанням захворюваності серед учнів початкових класів, станом на 29.01.2020 року у 1-А класі (47,8%) , у 1-Б – (52,4%) та з метою недопущення подальшого розповсюдження захворюваності серед учнів школи,
н а к а з у ю:

1. Призупинити освітній процес у ЗОШ І-ІІІ ст. смт Гусятин для учнів 1-А та 1-Б класів, оголосивши карантин з 30.01.2020 року по 02.02.2020 року.

2. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Целінь С.М.

2.1. Вжити необхідних організаційних заходів щодо тимчасового призупинення навчальних занять у 1- А та 1-Б класах з 30 січня по 02 лютого 2020 року.

3. Класним керівникам Чорній Є.М. , Кришталович О.В.:

3.1. Провести роз’яснювальну роботу серед батьків щодо причини призупинення занять, охорони та збереження здоров’я дітей.

3.2. Організувати проведення інструктажів з учнями про дотримання санітарно-протиепідемічних правил і норм у період призупинення освітнього процесу.

3.3. Відпрацювання навчальних занять, відповідно до навчальних планів у початкових класах здійснити шляхом ущільнення навчального матеріалу, самостійного опрацювання.

4. Медичній сестрі школи Починок Д.В.:

4.1. Посилити контроль за дотриманням повітряно-теплового режиму, санітарно-гігієничних вимог в приміщенні навчального закладу.

4.2. Щотижня подавати оперативну інформацію до ДУ «ТОЛЦ МОЗУ» про стан захворюваності дітей .

5. Заступнику директора школи з адміністративно-господарської роботи Шевернозі М.І.:

5.1. Організувати додаткові заходи щодо посилення протиепідемічного режиму.

6. Всім педагогічним працівникам та технічному персоналу школи :

6.1. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій.

7. Адміністратору шкільного сайту Козир С.О. розмістити текст наказу на офіційному веб-сайті школи.

8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи Олександра Демкура


День Соборності України у Гусятині


МЕМОРАНДУМ СПІВПРАЦІ
між усіма учасниками освітнього процесу: педагогами, учнями та батьками

Стратегія розвитку школи

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Положення про доброчесність


Починаючи з 1 листопада 2019 року проходить ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. І приємно, що учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин знову себе проявляють з кращої сторони, зайнявши призові місця в олімпіадах, які вже відбулись.

До вашої уваги результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад за 2019/2020 навчальний рік:

Економіка 10 клас Перегінець Олександр ІІ місце (вчитель Ковальчук М. А.)
Математика 7 клас Бадюкевич Христина ІІ місце (вчитель Боднар І.О.)
Математика 9 клас Сеньків Олександра ІІІ місце (вчитель Вацлавів С.В.)
Математика 10 клас Підлипняк Максим І місце (вчитель Вацлавів С.В.)
Німецька мова 8 клас Черепака Анастасія І місце (вчитель Галиняк І. В.)
Німецька мова 10 клас Дідух Вікторія І місце (вчитель Андрусишин У. Б.)
Німецька мова 11 клас Гнатюк Єва ІІ місце (вчитель Андрусишин У. Б.).
Технічна праця 9 клас Грицак Павло 3-4 місце (вчитель Чубей І. І.)
Англійська мова 8 клас Ониськів Катерина І місце (вчитель Галиняк І. В.)
Англійська мова 9 клас Скрупська Світлана ІІ місце (вчитель Галиняк І. В.)
Англійська мова 10 клас Підлипняк Максим ІІ місце (вчитель Човган Н. А.)
Англійська мова 11 клас Мартишко Валентина ІІ місце (вчитель Човган Н. А.)
Хімія 10 клас Сиротюк Тетяна ІІІ місце (вчитель Марцінковський А. Е.)
Історія 8 клас Пилипів Вікторія ІІ місце (вчитель Дмитрів Л. М.)
Екологія 11 клас Гнатюк Єва ІІ місце (вчитель Марцінковська І. І.)
Астрономія 11 клас Шморлівська Яна ІІ місце (вчитель Боднар І. О.)
Інформатика 10 клас Підлипняк Максим І місце (вчитель Вацлавів О. І.)
Інформатика 11 клас Федоренко Роман ІІ місце (вчитель Вацлавів О. І.)
Українська мова 9 клас Скрупська Світлана ІІІ-ІV місце (вчитель Джавлюк М. О.)
Біологія 9 клас Скрупська Світлана ІІІ місце (вчитель Марцінковська І. І.);
Біологія 10 клас Мельник Михайло ІІІ місце (вчитель Галиняк О. В.).

Вітаємо наших призерів: і учнів, і вчителів-наставників! Ви гідно представили школу у районному етапі. А переможцям (І місце) бажаємо успішно представити район в обласному етапі! Нехай щастить!


Раді вітати переможців та призерів ІІ (районного) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка:
серед учнів 6 класу Пиріг Оксану 3-4 місце (вчитель Галиняк О. В.);
серед учнів 8 класу Малжанську Христину 1 місце (вчитель Процків С. І.);
серед учнів 9 класу Сирника Ігоря 1 місце (вчитель Джавлюк М. О.).


Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Січень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031