• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • ФІЗКУЛЬТУРА І СПОРТ


НАШЕ СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ


Фізичне виховання — це широка галузь педагогічного впливу на учнів. Воно здійснює фізичний розвиток, створює умови для поліпшення розумового, морального й естетичного виховання. Тому це багатогранний процес організації пізнавальної фізкультурно-оздоровчої діяльності учнів, спрямований на зміцнення потреби в заняттях фізкультурою і спортом, розвиток фізичних сил і здоров'я, вироблення санітарно-гігієнічних навичок і звичок здорового способу життя.
Зміст фізичного виховання: гімнастика, легка атлетика, рухливі ігри, кросова, лижна, ковзанярська підготовки, плавання, теоретичні відомості про суть і значення фізкультури і спорту.
Головні засоби і методи фізичного виховання:
а) природні сили (сонце, повітря, вода);
б) режим харчування, праці і відпочинку;
в) ранкова гімнастика;
г) уроки фізкультури;
д) позакласна робота (спортивні ігри, гуртки, секції, туризм).

Основними завданнями фізичного виховання є:
1) створення умов для нормального фізичного розвитку, збереження здоров'я;
2) оволодіння знаннями про організм людини;
3) набуття санітарно-гігієнічних умінь та навичок;
4) підтримання організму в здоровому стані.


Товаристська зустріч з баскетболу
між учнями та вчителями

Напередодні Нового 2018 року відбулась товаристська зустріч з баскетболу між учнями та вчителями ЗОШІ-ІІІ ступенів смт Гусятин/Files/images/IMG_9368.JPG


Змагання з футзалу

24 листопада 2017 року в м. Тернопіль відбулись зональні змагання з футзалу серед дівчат.
ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин представляли:
Шахнович Світлана, Вербовецька Ілона, Темечко Вікторія, Фатюк Софія (11 клас), Антонюк Софія, Гнатюк Єва, Остапишин Лілія, Фатихова Юлія (9-Б клас), Купніцька Світлана (8-В клас). Тренер Марцінковський Р. А. Дівчата посіли загальнокомандне 4 місце./Files/images/23899151_173919643191148_762007270_n.jpg


День фізкультури та спорту

Вже традиційно з нагоди Дня фізкультури та спорту, який ми відзначаємо у другу неділю вересня, на місцевому стадіоні відбуваються товаристські зустрічі з футболу. Не вийняток і цей рік. На спортивному полі 7 вересня зійшлися три команди:
1.Збірна вчителів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, тренерів ДЮСШ, викладачів Гусятинського коледжу ТНТУ.
2. Збірна учнів школи.
3. Збірна студентів коледжу.
За підсумками зустрічі місця розподілились таким чином:
І місце - збірна студентів коледжу
ІІ місце - збірна учнів школи
ІІІ місце - збірна вчителів, тренерів, викладачів.

Вітаємо переможців та учасників з Днем фізкультури та спорту!!!

/Files/images/Изображение 073.jpg


Козацький гарт-2017

Члени козацького дитячо-юнацького товариства ім. С. Наливайка ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин вперше представляли Гусятинську ОТГ у ІІ етапі Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт», який вдало поєднує виховання в учнів здорового способу життя, формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.
У конкурсних видах змагань взяла участь 21 команда з усієї області. Змагання складались з таких видів:
1.
Стрибки з місця в довжину;
2.
Човниковий біг;
3.
Стрибки зі скакалкою;
4.
Історична вікторина;
5.
Спортивна естафета, яка включала 8 етапів.
6.
Перетягування линви (канату).
Місце команди визначалося за кількістю здобутих призових місць на різних етапах змагань.

Наша команда (тренер Кіндзер Р. М.) у складі:

Галиняка Юрія, Смаровоз Катерини (5 кл.);

Вінярської Андріани, Мельника Дениса (6 кл.);

Козира Миколи, Купніцької Світлани (7 кл.);

Гнатюк Єви, Бенька Дмитра (8 кл.);

Слободян Софії, Бандисіка Дмитра (9 кл.);

Капущака Назара, Вербовецької Ілони (10 кл.)

у «золотій» серединці – 10 місце у загальнокомандному заліку.

Для першого разу непогано. Молодці! Але є куди рости. Вдалих вам тренувань та подальших перемог!

А перемогу здобула команда м. Тернополя, яка й представлятиме область у Всеукраїнському ІІІ етапі фестивалю «Козацький гарт»./Files/photogallery/1977/IMG_5438.JPG

/Files/photogallery/1977/IMG_5478.JPG


Обласний етап Чемпіонату України з баскетболу

2 квітня 2017 року у м. Тернопіль відбувся обласний етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед дівчат 2000 р. н. і молодших та серед юнаків 2002 р. н. і молодших загальноосвітніх навчальних закладів. Вітаємо команду наших дівчат у складі: Сукач Юлії (11 клас), Вербовецької Ілони (10 клас), Шахнович Світлани (10 клас), Слободян Софії (9-А клас), Попелишин Ілони (9-Б клас) та команду хлопців у складі: Петренка Ігоря (9-Б клас), Серединського Віталія (9-Б клас), Кучера Назара (9-Б клас), Антоніва Максима (8-А клас) за зайняті ІІІ місця в обласному етапі (тренери Кіндзер Р. М., Синишин П. С.)!
МОЛОДЦІ! Школа пишається вами!!! Нових вам спортивних досягнень!/Files/images/3(10.jpg

ХХІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини серед школярів з баскетболу 3х3 (дівчата)

30 березня 2017 року у м. Тернопіль відбулись ХХІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини з баскетболу 3х3 серед дівчат. Команда дівчат ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин у складі Сукач Юлії (11 клас), Вербовецької Ілони (10 клас), Шахнович Світлани (10 клас), Слободян Софії (9-Б клас) виборола ІІІ місце в області (тренери Кіндзер Р. М., Синишин П. С.).
ВІТАЄМО! МОЛОДЦІ! НОВИХ ВАМ ПЕРЕМОГ!/Files/images/JZMA3K1xGwo.jpg

ХХІ Спортивні ігри школярів Тернопільщини

28-29 березня 2017 р. у м. Тернополі проходять зональні змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків, які відбуваються у відповідності до Положення про проведення ХХІ Спортивних ігор школярів Тернопільщини у 2016/2017 навчальному році. Від нашої школи участь у змаганнях бере команда у складі: Мануйлова Андрія (11-ий клас), Капущака Назарія, Кондрата Дмитра (10-ий клас) та Кіндзера Дмитра (9-Б клас) (тренери Синишин П. С. та Кіндзер Р. М.). Бажаємо успіху!

/Files/images/UP1GhvlBQUk.jpgПершість з тенісу

Фізичне виховання школярів є одним із напрямів всебічного розвитку особистості. Цей напрям, як і інші складові виховання (моральне, розумове, трудове, естетичне) успішно реалізовується у нашій школі. Адже людина, як наголошував А. Макаренко, не виховується частинами. Через це кожна складова виховання, виконуючи свою особливу роль, слугує водночас досягненню єдиної мети. Завдяки вчителям фізичного виховання Кіндзеру Р. М., Синишину П. С., Марцінковському Р. А., Скопецькій І. Л. у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин досить часто (ми про це завжди повідомляємо) відбуваються спортивні змагання, товаристські зустрічі між учнями та вчителями, турніри з футболу, волейболу, баскетболу, футзалу, тенісу тощо. Сьогодні Кіндзер Руслан Миронович організував першість школи з тенісу
Вітаємо переможців:
І місце – Бреян Андрій (10-ий клас);
ІІ місце – Троян Андрій (11-ий клас);
ІІІ місце – Кіндзер Дмитро (9-Б клас).

/Files/photogallery/1835/1.JPG

Фотогалерея


У суботу, 18 лютого, у місті Чорткові відбулись зональні змагання з баскетболу серед команд дівчат. Вітаємо нашу збірну: Сукач Юлію(11 клас), Токар Христину (11 клас), Шахнович Світлану (10 клас), Вербовецьку Ілону(10 клас), Слободян Софію (9-А клас), Попелишин Діану (9-Б клас), Гнатюк Єву (8-Б клас), Фатихову Юлію(8-Б клас), Остапишин Лілію (8-Б клас), Колтуцьку Анастасію (8-В клас) з виходом у фінальну частину змагань! МОЛОДЦІ!!! Тренери: Марцінковський Р. А., Кіндзер Р. М. та Синишин П. С.
/Files/images/LaCg3a6JMyA.jpg

Танцювальна перерва. Діти в захваті! Цікаво проведене дозвілля.Танцювальна перерва


Танцюють всі! З директором школи!


Наші танцювальні перерви набирають обертів. Це хороший спосіб зайняти дітей. А скільки позитивних емоцій!!! Щира подяка найактивнішим організаторам цим перерв - дівчатам-одинадцятикласницям: Сукач Юлії, Кіндзер Христині, Кінделевич Катерині, Біленькій Юлії, Дичок Тетяні.

До вашої уваги фрагменти рухливої перерви від 09. 02. 2017 р.


Товаристська зустріч з баскетболу між командами вчителів та дівчат-старшокласниць. Команди провели дві гри. Загальний рахунок: 1:1. Перемогла дружба.

/Files/photogallery/1826/IMG_3393.JPG


Фотогалерея

Вітаємо ученицю 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин Сукач Юлію (тренер Кіндзер Р. М.) із зайнятим ІІ місцем в першості Гусятинського району з настільного тенісу серед жінок./Files/photogallery/1828/WwHWhO-Q3xQ.jpg
Фотогалерея

Вітаємо команду хлопців ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин у складі: Мануйлова Андрія (11 кл.), Капущака Назарія, Кондрата Дмитра, (10 кл.), Кіндзера Дмитра, Фатихова Олега, Петренка Ігоря, Серединського Віталія (9-Б кл.) із виходом у фінал обласних змагань з баскетболу серед учнівської молоді./Files/photogallery/1829/_1q0Ixkh8pY.jpg
Фотогалерея

Кiлькiсть переглядiв: 114

Коментарi