Хлiб… Вiн щодня приходить до нас- рум'яний, запашний. Якщо на столi немає хлiба, то чогось не вистачає. Знати цiну хлiбовi, бути бережливими - важливо для пiдростаючого поколiння. Тому сьогоднi учнi 5-В класу разом з класним керівником Алiною I.П. з екскурсією вiдвiдали пекарню в смт. Гусятин. Школярі побачили весь процес появи хлiба вiд замiсу до випiкання та нарiзки, познайомились з людьми, якi там працюють. І кожен з них зрозумів, якою нелегкою та відповідальною є праця пекаря.

Фотогалерея


Учні 5-А класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин спільно з класним керівником Скопецькою І. Л. відвідали Гусятинський краєзнавчий музей. Екскурсія розпочалась із експозиції «Афганістан: біль душі і пам’ять серця», присвяченої 29-ї річниці виведення військ з Афганістану. Школярі ознайомилися з експонатами, що розповідають про війну, яка була однією з найтрагічніших подій в історії СРСР і показовий приклад того, що навіть втручання сильного і добре озброєного союзника у внутрішні справи сусідньої держави ні до чого хорошого привести не може. Ця війна зачепила і Україну, адже багато хлопців, переважно з простих родини робітників і селян, пройшли через горнило цієї нікому не потрібної війни. Серед них було багато юнаків і з Гусятинщини.Після тематичної екскурсії учням було надзвичайно цікаво пройтися затишними залами музею, розглядаючи дивовижні експонати з історії минулого, побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, незрівняну товстенську кераміку, стародавні вироби з дерева, козацьку шаблю, люльки, іграшки Копичинецької фабрики минулого століття - все це хотіли потримати в руках. П’ятикласники з цікавістю слухали розповідь екскурсовода про те, як багато століть тому наші земляки уміли облаштовувати свій побут, який до найменшого пронизаний самобутнім українським національним колоритом.

Фотогалерея


Зимові канікули для учнів 5-А класу та класного керівника Скопецької І. Л. розпочалися із поїздки у м. Тернопіль на цікаву театралізовану виставу «Кришталева туфелька», яка проходила у Тернопільському драмтеатрі. А далі діти взяли участь у новорічному дійстві, де головними героями були Дід Мороз, Снігуронька, Королева Морозива, Ельфи. А ще учні відвідали ТРЦ «Подоляни». Їх захопили різні атракціони. Разом із Іриною Любомирівною катались на ковзанах, смакували гамбургерами і кока-колою, а деякі гурмани відвідали суші-бар. За таку цікаву поїздку діти 5-А класу вдячні батькам і веселому водієві шкільного автобуса Величенку Б.І. П’ятикласники і класний керівник вітають учителів та усіх учнів ЗОШ I-III ст. смт Гусятин із Новим роком і Різдвом Христовим.

Фотогалерея


Будь-які канікули для школярів - це не лише просто відпочинок від навчання, але й велика нагода пізнати щось нове, побачити ще небачене, а особливо, коли це стосується історії, звичаїв та традицій рідного краю. Таку нагоду мали учні 6-А класу, які разом з класним керівником Галиняк І. В. відвідали етногалерею "Спадок" родини Демкур у м. Тернополі. Діти були вражені, з якою любов'ю зберігається та пропагується історія нашого рідного краю. Адже, коли бачиш своє коріння, починаєш гордитись собою, бо без минулого немає майбутнього. Велике спасибі родині Демкур висловили викладачі та учні за колосальну працю, за підтримку народної творчості і безцінного спадку неймовірно талановитого і творчого українського народу. Море позитивних емоцій від огляду "космічних експонатів", що творили наші "Божі люди" діти повезли у Гусятин.

Фотогалерея


Шкільні канікули - пора екскурсій. Захоплюючу подорож організували для своїх вихованців класні керівники Чубей І. І. та Процків С. І. Учні 9-В та 10-го класів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відвідали м. Львів. Ще тільки вийшовши з автобуса, відчуваєш неповторну та чарівну атмосферу Львова. Старі будинки, кожен другий з яких – архітектурна цінність, вимощені бруківкою дороги – незмінні атрибути міста Лева. Прогулявшись вулицями Львова, можна зануритись в місцеву романтику. А скуштувавши львівський шоколад, ви захочете повернутись сюди знову і знову. Львів – найкраще місто для спокійного відпочинку в Україні.

Фотогалерея


Під час осінніх канікул учні 7-Б та 8-А класів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин разом з класними керівниками Бобровською М. М. та Фатюком П. І. відвідали з екскурсією місто Кам'янець-Подільський Хмельницької області та Хотин Чернівецької області. Протягом подорожі школярі занурювались у незабутній світ середньовічних замків та відчули смак справжньої історії. Хочемо нагадати, що Кам’янець-Подільський посідає третє місце в Україні, після Львова і Києва, по кількості історичних пам’яток. В цьому місті-музеї обов’язково потрібно відвідати середньовічний замок з баштами – основну пам’ятку Поділля, де й побували учні. А також здійснили пішу прогулянку парком, розглядали різні пам'ятники та скульптури. А Хотинська фортеця була одним із найбільших військових форпостів Османської імперії. Могутнім захистом українських земель. Тут відбувались великі історичні битви. За фортецю боролись князі та імперії, під її стінами гинули тисячі воїнів. Та війни і правителі все одно залишились в історії.А Хотинська фортеця – і досі одна із найгарніших архітектурних пам’яток України.

Фотогалерея


Екскурсія учнів 10-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин разом з класним керівником Процків С. І. в Копичинецький музей театрального мистецтва.

Фотогалерея


Гарно і цікаво розпочались канікули в учнів 5-В класу. Школярі разом зі своїм класним керівником Аліною І. П. здійснили свою першу екскурсійну поїздку в м. Збараж, яка залишила у пам'яті море позитивних вражень. П’ятикласники відвідали красиву споруду Збаразького замку, ознайомились з його багатою історією і, ніби, поринули в іншу епоху: панські хороми, стародавні меблі, зброя, скульптури з дерева, підземелля.
А за «солодкими» враженнями подались до "Майстерні карамелі" у м. Тернопіль. Магія майстрів заворожила дітей, побачили весь процес виготовлення карамельок, мали змогу скуштувати ще теплі цукерки, а запах - словами не передати. Кожна дитина отримала в подарунок пакуночок цукерок.
На завершення відвідали зоокуточок у гідропарку "Топільче". Фото, відео позитив та емоції забрали з собою додому.

Фотогалерея


Кiлькiсть переглядiв: 1125