• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НАШІ МЕЦЕНАТИ

Подарунки школі

Напередодні дня святого Миколая школа знову отримала подарунки від колишньої випускниці нашої школи, а сьогодні приватного підприємця, Шмати Олени: це вазони, дві штучні ялинки і картини, виконані власноруч її донькою, теж випускницею ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин Аліною.
Щиро вдячні за увагу та небайдужість до школи. У ці передсвяткові дні бажаємо вам всіх земних благ та Божого благословення. /Files/images/IMG_9060.JPG

Оновлення спортивного інвентаря

Завжди приємно отримувати подарунки. А напередодні дня Святого Миколая особливо.
Щиро вдячні Тарас Буячок за подаровані рідній школі п'ять нових м'ячів для футзалу. Вже неодноразово наш випускник, а нині успішний підприємець, підтримує школу спортивним інвентарем. Вітаємо Тарас Буячок з прийдешніми святами та зичимо всіх благ, злагоди, добра та успіху!/Files/images/IMG_8955.JPG


Нового сучасного вигляду набула учительська

ДемкураЗ ініціативи директора школи Демкури Олександри Володимирівни проведено повноцінний ремонт учительської: замінено стелю, зроблено капітальний ремонт стін, пофарбовано підлогу, полаковано панелі, замінено двері до суміжного приміщення, придбано офісні жалюзі на вікна.
Гроші на ремонт учительської виділено відділом освіти Гусятинської селищної ради, за що їм велика подяка.
Педегогічний колектив також хоче висловити щирі слова подяки колишньому випускнику нашої школи – відомому меценату Демкурі Тарасу Володимировичу за вручення сертифікату на 10 тисяч гривень для придбання нових столів в учительську.

Нехай Бог благословить Вас за добрі справи та посилає Божу ласку Вашій родині.


Wi-Fi у школі - подарунок від випускника нашої школи Сороколіта Івана Леонідовича

Адміністрація, вчителі та учні нашої школи висловлюють щиру подяку директору КП "Інтеравіа", депутату Тернопільської міської ради Сороколіту Івану Леонідовичу за безкоштовне забезпечення всієї території школи безпровідним інтернетом Wi-Fi.
Про це він обіцяв на святкуванні 70-річчя школи, і нам дуже приємно, що слова не розходяться з ділом.
Ми безмежно Вам вдячні.


10 000 гривень на потреби школи від Люшняка Миколи Володимировича

Люшняк

27 грудня 2016 року, народний депутат України по виборчому округу № 166 Люшняк М.В., разом із селищним головою Левицьким М. М. та депутатом селищної ради Сороколітом Л. І. завітали до нашої школи, де зустрілися з адміністрацією, педагогічним та учнівським колективами.
Учні вперше зібралися на лінійку у відремонтованому та оновленому вестибюлі, подякували за небайдужість до проблем школи, привітали з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами та подарували власноруч розписану картину «UKRAINE», в яку вклали всю теплоту свого серця та душі. У свою чергу Микола Володимирович вручив директору школи Демкурі Олександрі Володимирівні Сертифікат на потреби школи на суму 10 000 гривень, за що йому ми дуже вдячні.
Завдяки таким небайдужим людям з активною громадянською позицією наша школа ставатиме все кращою з кожним днем. А загалом і наша рідна Україна.


Реконструкція шатрового даху будівлі школи

Кiлькiсть переглядiв: 104

Коментарi