Всеукраїнський Тиждень англійської мови

(12-18 грудня)

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою, є потребою часу. Під час її вивчення ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів у період із 12 по 18 грудня 2016 року у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів смт Гусятин проходив Тиждень англійської мови в рамках Всеукраїнського Тижня англійської мови.

Мета проведення Тижня англійської мови у школі:

· Перевірити рівень знань, умінь, навичок учнів з англійської мови.

· Розвивати почуття відповідальності, колективної справи, вміння працювати в групах.

· Формувати вміння учнів виконувати проектні творчі роботи, у тому числі і з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

· Познайомити учнів з цікавими фактами англійської мови.

· Знайомити з історією та традиціями англомовних країн.

· Розширити знання учнів з країнознавства.

· Розвивати комунікативні навички, пам'ять, мислення школярів.

· Розширювати кругозір, збагачувати активний словниковий запас учнів.

· Розвивати творчі здібності учнів, естетичний смак.

· Формувати пізнавальний інтерес школярів, розвивати внутрішню мотивацію у вивченні іноземної мови.

· Заохочувати учнів школи до вивчення мови.

· Виховувати інтерес до оволодіння англійською мовою.

Тиждень розпочався з відкриття. Учні 11 класу проінформували про важливість вивчення англійської мови, запитували учнів про їхнє ставлення до мови.

Школярі початкових класів декламували улюблені вірші англійською мовою. Учні перших класів малювали букви англійського алфавіту, які їм подобаються.

Діти 3 – х класів малювали улюблених героїв мультфільмів.

Учні 5 –А та 5 – Б класів готували вітальні листівки до Нового року та Різдва, переглянули відеофільм про англомовні країни, а учні 5 – В провели урок – гру.

Школярі середніх та старших класів малювали стінгазети. Дев’ятикласники провели фестиваль англійських свят та традицій.

Дякуємо учням та вчителям школи за активну участь у проведенні Тижня.


Враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку в школі складено план заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови.

Щотижня У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин проходять п’ятихвилинки краєзнавчого характеру на англійській мові.

А конкурси, вікторини , свята - невід’ємна частина позакласної роботи вчителів англійської мови в школі. Адже сьогодні позакласна робота з іноземної мови є вагомою складовою всього навчально–виховного процесу в школі, що розкриває низку додаткових можливостей як для вчителів, так і для учнів. Добре організована та систематична позакласна робота дає можливість, з одного боку, закріплювати знання та навички, отримані учнями на уроках, а з іншого – глибше розкривати багатство мови, знайомити учнів з тими фактами мови, які не вивчаються на уроках, але знання яких є необхідним у мовній практиці. Позакласна робота не лише поглиблює і розширює знання з іноземної мови, але й сприяє зацікавленню учнів у її вивченні, підвищенні мотивації до знайомства з її культурою.


Вивчення англійської мови - крок на шляху до Європи. В рамках року англійської мови в школі проводиться ряд заходів. Зокрема, нещодавно одинадцятикласники (вчитель Л.Ю. Свінтіцька) захищали проекти на тему «Мій літній відпочинок». Учні ділилися своїми враженнями і з насолодою згадували незабутні літні дні і як використовували свої знання англійської мови практично. Кожна із презентацій неповторна. Одинадцятикласники цікаво провели свої канікули, побачили багато нового, гарно відпочили.
Наприклад, Наталя Храплива побувала на головному open air фестивалі України, який відбувся 19-21 серпня 2016 року в с. Родатичі біля Львова. Учасниками фестивалю були:

- Crystal Castles (CA)

- Enter Shikari (UK)

- The Misfits (USA)

- Oomph! (GER)

- IAMX (UK)

- Воплі Відоплясова

- DevilDriver (USA)

- Emmure (USA)

- Zebrahead (USA)

- We butter the bread with butter (GER)

- Pianoбой

- Jamala

- Vivienne Mort

- Brutto

- 5 Vymir

- Брем Стокер.
Молодь одержала велике задоволення від виступу музичних гуртів.
Сьогодні,сповнені сил та енергії, учні з творчим завзяттям оволодівають новими знаннями, які допоможуть їм у виборі улюблених професій.
Удачі вам, одинадцятикласники !!!


Конкурс листів про Україну, свою рідну школу та хобі у 10-их класах.

Уроки на тему: «Що для мене означає бути громадянином європейської держави»

/Files/images/IMG_0903.JPG

/Files/images/IMG_0902.JPG


Захист проектних робіт на тему «My City – My Home»

В рамках проведення року англійської мови у школі відбулося ряд заходів. У 4-А класі відбувся захист проектних робіт на тему «My City – My Home» (вчитель Андрусишин У. Б.). Учні готували проектні роботи – малюнки «Моє найкраще місце на землі». Четвертокласними описали своє улюблене місце англійською мовою.


Захист проектних робіт на тему «Здоровий спосіб життя»

Учні 7-В класу захищали проектні роботи на тему «Здоровий спосіб життя» (вчитель Свінтіцька Л. Ю.) .Семикласники готували свої роботи з великою відповідальністю, адже роботи оцінювали спільно за такими критеріями: креативність, художнє виконання презентацій , актуальність поданих даних , дикція та впевненість виступаючих. Після конкурсу були підведені підсумки та визначені переможці. Найкращими визнані роботи Бенька Д., Колтуцької А., Закутій Х., Казимирів Я., Мартишко В., ДжаманаТ., Гудза Я., Дмитрова Т. та Дубини М.


Захист презентацій на тему «Україна в сучасному світі»

Учні 8-А класу провели захист презентацій на тему «Україна в сучасному світі» (вчитель Свінтіцька Л. Ю.). Восьмикласники поглибили свої знання про культуру, традиції та звичаї українців. Подорож рідною країною залишила незабутній спогад в їхніх серцях. Багатьом учням подобається працювати самостійно над вивченням англійської мови, вони завжди у пошуку. Тому вікторина « Що ти знаєш про столицю Великої Британії?» у 8-А класі завжди пройшла досить цікаво.Відкритий урок на тему: «English - Speaking Countries»

З метою популяризації вивчення англійської мови в ЗОШ І – ІІІ ступенів смт Гусятин проведено відкриті уроки. У 8-Б класі пройшов урок на тему: «English - Speaking Countries» (вчитель Човган Н.А.). Учні готували проектні роботи у вигляді стінгазет.


Захист презентацій «Національні парки світу».

Дев’ятикласники захищали презентації « Національні парки світу». Вони визначили наймальовничіші парки з сотень парків планети (вчитель Свінтіцька Л. Ю.).


Мандрівка за маршрутом «Школа - Стадіон» у 5-А класі.

2016 рік, згідно Указу Президента, оголошено роком англійської мови в Україні. Протягом цього року у нашій школі вчителями англійської мови заплановано багато різних заходів: конкурси, олімпіади, уроки-презентації... Нестандартний урок відбувся і у 5-А класі. Урок розпочався з привітання. Учні 5-А класу обрали маршрут «Школа - Стадіон». Свою екскурсію розпочали з порогу нашої "native school". Це було так цікаво! Урок англійської не за шкільними партами, а на природі. Учні зупинилися "in the square near the cinema, near Shevchenko monument". Не змогли пройти повз "children`s hills". Трішки розважившись, продовжили свою екскурсію. Наступними зупинками були "District Sports School and football field". Екскурсія подарувала школярам несподівану зустріч з Фаберською М.М., директором Гусятинської ЦБС – «district library». «The library tour» зовсім не була зайвою. Презентації книжкових виставок, присвячених Героям небесної сотні та 30-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС були цікавими. Наступна будівля, яка привернула увагу – це «Roman Catholic Church of St. Anthony», яка була збудована у 1625 році, а будувалась 15 років. 30 листопада 1990 року в Гусятині знову відкрито й освячено костьол о. Бернардинів. А ось і «stadium - joyland». Ліля Юріївна підготувала для учнів цікаву гру «Journey from the school to the park». П’ятикласникам було роздано картинки будівель і пам’ятників, які зустрічаються по дорозі від школи до парку. Учні на англійській мові розповідали, що це таке і де воно знаходиться. Вийшов справжній «Photo-route». Школярі на уроці не тільки навчилися розповідати на англійській мові про цікаві місця рідного містечка, а й вивчили нові, незнайомі для них слова. Заступник директора школи Дмитрів Л. М., яка була на екскурсіі при підведенні підсумків, відмітила активність учнів на уроці та побажала не зупинятись на досягнутому. До Вашої уваги фото - звіт учнів 5-А класу.


Мандрівка за маршрутом "Школа - парк"

В рамках року англійської мови з метою виховання інтересу до вивчення англійської мови, систематизації знань лексичного матеріалу з теми «Рідне місто» вчителька англійської мови Л.Ю. Свінтіцька провела нестандартні уроки у 5-А та 5-Б класах. Вже кілька уроків п’ятикласники вивчають тему «Рідне місто». На попередніх уроках вони ознайомилися і засвоїли нову лексику з теми, навчилися складати карти маршрутів, визначилися з найкращими видами подорожі та засобами транспорту для себе, вивчили поради для мандрівників. Звичайно, краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути, один раз самому вирушити в подорож, ніж слухати про неї від когось. «Вища мета подорожі не в тому, щоб побачити чужу країну, а в тому, щоб побачити свою країну як чужу». - Гілберт Честертон Саме ці слова стали девізом уроків-екскурсій, які відбулись у 5-А та 5-Б класах. Учні здійснили пішохідну екскурсію «Гусятин – моє рідне місто». Вони відчули себе іноземцями в своїй країні. На початку уроку вчителька англійської мови Л. Ю. Свінтіцька запропонувала кілька маршрутів. Маршрути виявились різними. Учні 5-Б класу здійснили мандрівку по маршруту «Школа – Парк».


Кiлькiсть переглядiв: 1276