Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

З 4 листопада по 24 грудня 2021 року проходив ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, метою яких є

стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської

молоді, виявлення та розвиток обдарованих учнів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін.

Інформаційні технології

Невінський Олександр 8-А клас – І місце (вчитель Фатюк Н. С.)

Бадюкевич Христина 9-В клас – І місце (вчитель Фатюк Н. С.)

Біологія

Скрупська Світлана 11 клас – ІІІ місце (вчитель Марцінковська І.І.)

Сукач Назар 9-Б клас – ІІІ-ІV місце (вчитель Галиняк О. В.)

Історія

Плугатор Катерина 11 клас – І місце (вчитель Стефанів Т.Є.)

Курпіта Максим 9-А клас – ІІІ місце (вчитель Федорець М. І.)

Астрономія

Маслянка Микола 10 клас – ІІ місце (вчитель Фатюк П. І.)

Ковальська Христина 11 клас – ІІІ місце (вчитель Фатюк П. І.)

Українська мова та література

Плугатор Катерина 11 клас – ІІІ-ІV місце ( вчитель Джавлюк М. О.)

Черепака Анастасія 10 клас – ІІІ місце (вчитель Процків С. І.)

Інформатика

Бадюкевич Христина 9-В клас – ІІ місце (вчитель Фатюк Н. С.)

Невінський Олександр 8-А клас – І місце (вчитель Фатюк Н. С.)

Фізика

Фатюк Андрій 8-А клас – І місце (вчитель Фатюк П. І.)

Нахім Владислав 9-Б клас –І місце (вчитель Фатюк П. І.)

Шовдра Ірина 7-Б клас – ІІ місце (вчитель Фатюк П. І.)

Англійська мова

Скрупська Світлана 11 клас – ІІ місце (вчитель Човган Н. А.)

Ониськів Катерина 10 клас – І місце (вчитель Андрусишин У. А.)

Лопатнюк Олександра 9-В клас – І місце (вчитель Човган Н. А.)

Географія

Невінський Олександр 8-А клас – ІІ місце (вчитель Ковальчук М. А.)

Іванишин Яна 9-Б клас – ІІІ місце (вчитель Ковальчук М. А.)

Німецька мова

Черепака Анастасія 10 клас – ІІІ місце (вчитель Андрусишин У. Б.)

Івахів Аліна 9-В клас – І місце (вчитель Андрусишин У. Б.)

Математика

Невінський Олександр 8-А клас – І місце (вчитель Фатюк Н. С.)

Бадюкевич Христина 9-В – І місце (вчитель Троян І. М.)

Плугатор Катерина 11 клас – ІІІ місце (вчитель Вацлавів С. В.)

Екологія

Скрупська Світлана 11 клас – І місце (вчитель Марцінковська І. І.)

Трудове навчання (технічна праця)

Козир Максим 8-А клас – І місце (вчитель Чубей І. І.)

XII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Лисак Соломія 6-А клас – ІІ місце (вчитель Коваль О. А.)

Ізбаш Дар’я 7-В клас - ІІ місце (вчитель Процків С. І.)

Черепака Анастасія 10 клас – ІІІ-ІV місце (вчитель Квасницька Н. Б.)

ІІ етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Бадюкевич Марія 9-В клас –І місце (вчитель Джавлюк М. О.)

Левицька Вікторія 5-В клас – І місце (вчитель Процків С. І.)

Кiлькiсть переглядiв: 15