• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Благодійний солодкий передвеликодний ярмарок «Від щирого серця»

Благодійний солодкий передвеликодний ярмарок «Від щирого серця»

2019-04-18

/Files/images/DSC_0063.JPG

Кожного року в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин проходить благодійний солодкий передвеликодний ярмарок «Від щирого серця». Проводити ярмарки в нашій школі вже стало доброю традицією.

Вражень, як і ласощів, завжди дуже багато! Охочих поласувати смачною домашньою випічкою виявилось дуже багато. Це учні нашої школи, їхні батьки та друзі, адміністрація школи, вчителі, технічні працівники. Класні колективи старанно готувались, випікали самостійно або із батьками щось корисне та вишукане, одним словом, особливе. Тому й захід видався цікавим та різноманітним, багатим на маленькі кулінарні шедеври. Усі вдосталь поласували солодким, що забезпечило чудовий настрій на весь день.

Хочемо нагадати, що виручені кошти будуть спрямовані на реабілітацію дітей з особливими потребами Гусятинської ОТГ.

Дякуємо всім учням та батькам за активну участь. Сподіваємося, що всі залишилися задоволеними і отримали насолоду від зробленої доброї благодійної справи.

Хочемо відмітити класні колективи, які отримали найбільшу виручку (адже найретельніше підготувались до ярмарку):

5-В клас – 1000 грн

6-В клас – 1000 грн

5-А клас – 960 грн

7-А клас – 926 грн

6-Б клас – 800 грн

Молодці! Кошти підуть на добру справу. Загалом виручено близько 8,5 тисяч гривень.

Оригінальними виявились наші одинадцятикласники, які заробляли кошти на ярмарку, фотографувавшись напам’ять з учнями та вчителями за символічну суму 5 грн. Охочих було чимало, тому нафотографувались на 400 грн. Креатив у нашій школі вітається!!!/Files/images/DSC_0057.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 16