• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Сучасність і цінності, викладені в Українській Хартії вільної людини

Сучасність і цінності, викладені в Українській Хартії вільної людини

2018-11-16

/Files/images/DSC_0531 копіювати.jpg

Сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин з метою популяризації та застосування Української Хартії вільної людини, укладеної учасниками групи «1 грудня», для формування українця – громадянина і побудови успішної громади, сприяння усвідомленню учнем поняття свободи та її важливості у житті людини, ствердження в учнівському колективі духовно–моральних цінностей, викладених у Хартії, і людської гідності та на виконання обласної програми «Впровадження Української Хартії вільної людини в навчальних закладах Тернопільської області на 2017-2020 роки» відбувся виховний захід «Сучасність і цінності, викладені в Українській Хартії вільної людини», організований та проведений педагогом-організатором Світлана Козир. та членами учнівської ради (голова Яна Шморлівська).

1 грудня 2012 року у Києві група ініціативних, авторитетних, відомих своєю громадянською позицією в українському суспільстві людей у складі: В’ячеслава Брюховецького, Мирослава Мариновича, Богдана Гаврилишина, Мирослава Поповича, Семена Глузмана, Євгена Сверстюка, Володимира Горбуліна, Вадима Скуратівського, кардинала Любомира Гузара, Ігора Юхновського, Івана Дзюби (багатьох з них вже немає в живих) уклали Українську Хартію вільної людини, щоб висловити те, якими вони бачать життєві орієнтири для нашого суспільства, і водночас дати поштовх до об’єднання всіх людей, які хочуть доброго і гідного життя в Україні і навколо неї.

Завданнями виховного заходу було донести до старшокласників загальний зміст усіх десяти принципів Хартії , або їх ще називають новелами Хартії, та конкретніше в ході колективного обговорення розкрити сьому новелу «Бути лідером», провівши інтерактивне заняття «Лідери і лідерство нової формації: шлях до успіху»,так як саме вона є найближчою для наших лідерів учнівського самоврядування. В ході інтерактивного заняття використано такі вправи: «Робота в групах», "Паркан ідей", "Ланцюг успіху", методи "Прес", "Мозковий штурм" та "Вільний мікрофон".

А також старшокласники переглянули відеоролик, знятий членами учнівської ради навесні цього року щодо розповсюдження принципів Хартії, здійснення яких потребує багатьох великих особистих і колективних зусиль. А для цього потрібен діалог між усіма, хто хоче добра нашому народові і його державі.

Відеоролик дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=5cpOU_xXYlg

/Files/images/DSC_0429 копіювати.jpg

/Files/images/DSC_0498 копіювати.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 34