КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ–2018

2018-10-17

/Files/images/DSC_0051.JPG

Сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулося нагородження золотими та срібними сертифікатами учнів – переможців та учнів-учасників за результатами інтерактивного природничого конкурсу «КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ–2018». Нагороджувала школярів заступник директора школи з навчально-виховної роботи Целінь С. М.
Участь у конкурсі взяло 100 дітей (51 учень 1-2 класів, 49 учнів -3-4 класів). А нагород здобули у різних номінаціях 125, з них 70 школярів нагороджено Золотими сертифікатами, 55 – Срібними сертифікатами. Хочемо відмітити, що участь у конкурсі взяли учні з кожного класу початкової школи.
Серед 1-2 класів 2-В клас визнано найактивнішим, а відповідний сертифікат вручено класному керівнику Галан Оксані Богданівні.

Серед 3-4 класів найактивнішими були учні 3-А класу, відповідний сертифікат вручено класному керівнику Войтюк Тетяні Іванівні.
Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс «КОЛОСОК» - це якісна база для формування освітнього середовища, в якому проявляють і розвивають обдарованість наші діти. Проводиться конкурс з метою наукової популяризації природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій.

Кiлькiсть переглядiв: 37