Батьківський університет 5 класи

2018-10-11

/Files/images/DSC_2442.JPG

У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин розпочали роботу батьківські університети. Адже батьківська громадськість – важливий союзник школи у вихованні учнів.

Класний керівник, шкільний психолог і батьки учнів повинні чітко уявляти основні напрямки своєї співпраці і діяти в єдиному руслі.

Першим засідав батьківський університет 5-их класів. На зборах були присутні заступник директора школи Дмитрів Л. М., класні керівники 5-их класів Ковальчук М. А., Дочак О. І. Рижевська О. С., вчителі-предметники. Розглядались питання про перехід від початкового навчання до середньої школи, про адаптацію п'ятикласників до умов навчання у середній школі, особливості навчальної діяльності учня в середній школі. А також наголошувалось на самостійній роботі учнів, посильній допомозі батьків, налагодження продуктивної взаємодії з учителями.

Шкільний практичний психолог Пилипа О. П. у своєму виступі пропагувала серед батьків знання про індивідуально-психологічні особливості дітей даної вікової групи з метою раціональної організації сімейного виховання, наголосила на запобіганні типових помилок у вихованні школярів, налагодженні продуктивної взаємодії старшого та підростаючого поколінь.

Кiлькiсть переглядiв: 29