• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Засідання Ради школи. Звіт директора школи.

Засідання Ради школи. Звіт директора школи.

2018-08-27

/Files/images/DSC_1999.JPG

Підготовка до якісного початку нового 2018-2019 навчального року з боку виконання ремонтних робіт та матеріально-технічного оснащення школи практично завершена. Але створити затишок та комфортні умови навчання – це лише половина справи. Потрібно вміло організувати та підготуватись до освітнього процесу, спланувати методичну роботу. Тому сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулось розширене засідання ради школи, на якому були присутні адміністрація школи, вчителі, представники батьківських комітетів усіх класів, члени органу учнівського самоврядування, та засідання педагогічної ради.

Директор школи Демкура О. В.(Oleksandra Demkura) прозвітувала про роботу навчального закладу за попередній 2017-2018 навчальний рік (дивіться відеозвіт директора школи Демкури О. В. за окремим посиланням). Одноголосно роботу директора школи визнано задовільною. З підсумками методичної роботи у 2017/2018 н.р. та завданнями на новий 2018/2019 н.р. присутніх ознайомила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Дмитрів Л. М.(Леся Дмитрів), а Целінь С. М.(Світлана Целінь) -заступник директора школи з навчально-виховної роботи- детально зупинилися на ключових моментах реформи й основних аспектах Нової української школи, розповіла про принципи організації навчання в НУШ, обговорила з вчителями методичні рекомендації щодо викладання у початковій школі у 2018/2019 н.р.

Також на засіданні було затверджено освітню програму ІІ та ІІІ ступенів ЗОШ І-ІІІ ст. смт Гусятин на 2018/2019 н.р., з якою присутніх ознайомила заступник директора з НВР Дмитрів Л. М.

Крім цього, на засіданні обговорювалось питання внесення змін у склад ради школи та обрано її нову голову - Сирник І. В.(Інна Сирник). Вітаємо вас, Інно Володимирівно, та бажаємо плідної праці на благо підростаючого покоління!

А також обговорювалось питання затвердження структури 2018/2019 навчального року та річного плану роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт Гусятин на 2018/2019 н.р., організації індивідуальної форми та інклюзивного навчання для учнів з особливими потребами у 2018/2019 н.р., організації харчування учнів у 2018/2019 н.р. та ряд інших питань.

УСІМ БАЖАЄМО УСПІШНОГО ПОЧАТКУ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!!! НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

Кiлькiсть переглядiв: 40