Випускний вечір 2018

2018-06-23

/Files/images/DSC_0180.JPG

Червневий день відлунює святково,

І сміх, і квіти й гомін голоcний,

Зібрало нині свято нас чудове

Прощальний вечір, вечір випускний…

Шкільний останній бал…Ось і настав цей незвичайний день для випускників. День святковий, радісний, веселий і сумний водночас. День розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами, щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою. Залишились позаду і казково-незвіданий світ пізнання, і щире спілкування, і до болю знайома мелодія останнього шкільного дзвінка. Все це - позаду. А попереду - самостійне життя. Радісно розправляти крила і боляче лишати такі рідні місця, де пролетіло 17 трепетних, неповторних літ.

Вчителі передали свої знання випускникам, вклали в кожного часточку свого серця, допомогли знайти своє місце в житті. Хай же воно буде сповнене радістю, щастям, творчою працею. Досягти цього буде нелегко, адже від сьогодні кожен піде своїм власним шляхом, не оглядаючись, не чекаючи підказок, кожному доведеться самостійно шукати відповіді на безліч запитань. І, щоб старт у самостійне життя був значно легшим, потрібно, щоб починався він із приємних спогадів про останній шкільний бал, який відбувся 23 червня у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин.

Цьогорічний випускний пройшов у формі Церемонії нагородження премією «Шкільний Оскар» за фільм «Одинадцять незабутніх років». Свої Оскари отримали і вчителі, і батьки, і, звичайно, свій головний Оскар – атестат про закінчення школи – у номінації «Краща головна роль» отримали випускники 2018 року! Безліч привітань лунало на адресу номінантів. Першою привітала їх зі вступом у доросле життя директор школи, вона же «Кращий режисер фільму», Демкура Олександра Володимирівна.

Для оголошення наказу про випуск учнів 11-го класу було запрошено заступника директора школи з навчально-виховної роботи, вона же «Головний продюсер фільму», Дмитрів Лесю Миронівну. Теплі слова та настанови на майбутнє життя для випускників прозвучали з уст перших учителів Чорній Євгенії Михайлівни, Кришталович Ольги Василівни. А перша вчителька Ковальчук Галина Михайлівна надіслала відеовітання з далекої Канади, де зараз перебуває. Перші вчителі отримали свій Оскар у номінації «Кращі актриси першого плану». Класного керівника Ковальчука Михайла Андрійовича було номіновано на «Кращу чоловічу роль» у фільмі, який виступив з вітальною промовою до своїх дорослих дітей, написавши авторського вірша. Найрідніших людей – батьків - нагороджено у номінації «Головні спонсори». Благословляли хлібом-сіллю випускників від імені батьків Качур Зоряна Тарасівна та Батіг Віталій Степанович. Педагога-організатра Козир Світлану Олегівну нагороджено у номінації «Найкращий сценарист фільму». Прозвучало привітання і від наймолодших жителів нашої шкільної країни – першокласників.

Нехай щастить вам, випускники, на життєвому шляху!

Ви прекрасні, як ніколи!

Від тепер ви - гості в школі.

Ви тепер уже не діти,

Вам в нове життя летіти!

/Files/images/DSC_0161.JPG

/Files/images/DSC_0094.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 95