• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Звітно-виборна учнівська конференція

Звітно-виборна учнівська конференція

2018-05-21

Сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулась учнівська звітно-виборна конференція, під час якої члени учнівського самоврядування підводили підсумок роботи за 2017-2018 навчальний рік та обирали новий склад органу учнівського самоврядування на 2018-2019 н. р. Як ми уже повідомляли, на посаду голови учнівської ради претендували два кандидати: Мудрак Олександра (9-А клас) та Шморлівська Яна (9-А клас).

Для проведення виборів у нас була створена виборча комісія у складі: Дідюк Юлії (8-В), Левицької Софії (8-В), Реви Влади (8-А), Невінської Софії (8-А).

Виборча комісія працювала відповідно до Положення про вибори голови учнівської ради. Також усі кандидати на керівні посади учнівського врядування ознайомлені зі своїми правами і посадовими обов’язками.

Вибори, які у нас відбулися, справді можна назвати демократичними. Хочеться відзначити доброзичливість опонентів один до одного, взаємопідтримку та толерантність.

За підсумками таємного голосування старшокласників школи більшістю голосів на пост голови учнівської ради обрано ученицю 9-А класу ШМОРЛІВСЬКУ ЯНУ! Вітаємо тебе, Яно, і бажаємо ініціативності, творчості, креативності у підході до планування роботи дитячого колективу, щоб шкільне життя було змістовним і насиченим цікавими подіями! А Олександру Мудрак вітаємо із посадою заступника голови учнівської ради! Сподіваємось на вашу спільну плідну працю над реалізацією ваших виборчих програм!!!

Кiлькiсть переглядiв: 67