Тиждень психології у школі

2018-04-27

/Files/images/психологія.jpg

23 квітня у день Всеукраїнського дня психолога в ЗОШ I-III ступенів смт Гусятин практичний психолог О.П. Пилипа розпочала тиждень психології.

В рамках тематичного тижня відбулася профілактична загальношкільна акція "Стоп булінг " з метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді. Синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Першою розпочала і прикріпила свою стрічку директор школи О.В. Демкура. Того ж дня в 3-А класі ( кл.кеоівник Є.М.Чорній) відбувся урок з елементами тренінгу « Як спілкуватись, уникаючи конфлікту».

У вівторок відбулась акція «Мудрі повчання» для вчителів та учнів, де було запропоновано вислови великих вчених, які в подальшому обов’язково знадобляться . А також для учнів було проведено анонімне опитування « Для чого я ходжу до школи».

У середу в 5-Б ( кл. керівник Н.Б. Квасницька) проведено заняття-гра « Наші вчителі» , метою якого було формувати уявлення про педагогів як про професіоналів і цікавих особистостей.

У четвер учні 2-А класу ( кл.керівник Т.І. Войтюк) пограли в психологічні ігри, а також з метою формування дружніх стосунків між хлопчиками та дівчатками, практичний психолог провела казкотерапію, в якій “передозування” не буває, «Дружна країна».

І в п`ятницю Пилипа О. П. завершили тиждень заняттям для вчителів з використанням метафоричних карт, бо як сказано в народній мудрості: «Виховувати «крилатого» може тільки «крилатий» педагог, виховувати щасливого може тільки щаслива людина, а сучасного - тільки сучасна людина.»

Кiлькiсть переглядiв: 92