Квіти матерям захисників України

2018-04-27

/Files/images/квіти.JPG

27 квітня 2018 року члени учнівської ради та колектив екологічної просвіти «Ековарта» ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин розпочали роботу над Проектом учнівського самоврядування «Квіти Матерям захисників України», який покликаний стати джерелом інформації про людяність та співчуття, щирість та добро у повсякденному житті, вселяти віру у мирне майбутнє, надихати на перемоги у добрих починаннях на славу Матерям, які виховали синів-воїнів, синів-героїв, синів-захисників України.

Завданнями проекту є виховання патріотичних, духовних, естетичних та екологічних цінностей; формування активної позиції, лідерства, відповідальності за виконання завдання; привиття навичок поведінки у природі, збереження та примноження озеленення шкільного подвір’я і навколишнього середовища, охорони квіткового насадження; об’єднання шкільного колективу у команду, яка підтримує ідею і мету проекту.

За умовами проекту кожен загальноосвітній навчальний заклад має створити власний проект квіткового масиву (клумби, альпійської гірки, інше) як символ подяки Матерям воїнів-захисників української держави.

Квітковий масив скомпонувати, висадивши (висіявши) квіткові композиції у формі серця, тризуба, прапора, «вишитого» рушника, інші композиції з елементами української символіки.

Процес реалізації проекту фіксувати у світлинах для створення електронного альбому-присвяти Матерям воїнів-захисників України.

Очікуваний результат від реалізації цього проекту:

Процес реалізації проекту стане приводом нагадувати та розповсюджувати ідею християнського, громадянського, людського обов’язку дорослих і дітей перед Матерями воїнів-захисників української держави. Спричиниться до створення волонтерських починань у школі та громаді, і, у запропонований спосіб, вселятиме віру у перемогу і мирне майбутнє.

Створений електронний альбом проекту «Квіти Матерям захисників України» буде пам’яткою про колективну творчу справу шкільної громади у час непростих випробувань в житті українського народу і держави .

У нашій школі клумби сформовано у вигляді Державних символів: Прапора та Герба(Тризуба) з двох видів квітів - агератума (синій) та чорнобривців (жовтий). До роботи над проектом сьогодні долучились:

вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання Чубей І. І., педагог-організатор Козир С.О., техпрацівниці школи, члени учнівської ради, колектив «Ековарта», учні 9-В класу. Велика подяка вам за це! Зробимо нашу школу кращою разом!

Фото розквіту наших клумб будемо подавати поступово.

Розсаду закуплено за кошти, виручені під час шкільних ярмарків.

Кiлькiсть переглядiв: 69