Юстиція відкрита для людей

2018-04-12

/Files/images/IMG_1277.JPG

12 квітня 2018 року з 10:00 год у Гусятинській школі, за участю начальника Гусятинського районного відділу державної виконавчої служби Зоряни Будзінської, завідувача Гусятинської державної нотаріальної контори Любові Мороз, в. о. начальника Гусятинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Іванни Ділай та начальника відділу «Гусятинського бюро правової допомоги» Наталії Янцевич, проведено правоосвітній захід у рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» на тему: «Скажи стоп насильству».

Основною метою проекту є сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту, поширення знань та освітня місія, яка сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки, а також про роботу мобільних інформаційних пунктів з питань правового інформування населення, з он-лайн сервісами, пріоритетами діяльності Міністерства юстиції, впровадження ініціатив Мін’юсту на території області.

Скажи своє ні насиллю, оскільки насильство породжує насильство.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство, можливе лише за умови об’єднання зусиль державних органів та кожної людини.

З метою привернення уваги до проблеми насильства та інформаційно-просвітницької роботи, направленої в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля, розроблено інформаційні листівки та буклети.

Учням школи роздано буклети та Інформаційні листівки Міністерства юстиції

України «Юстиція відкрита для людей».

Кiлькiсть переглядiв: 77