Пам'яті Небесної Сотні

2018-02-20

/Files/photogallery/2115/IMG_0498.JPG

Сьогодні, 20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Чотири роки минуло з того часу, коли Україна пережила криваві події – розстріли на Майдані. Чотири роки тому у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом та мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити та виховувати дітей.

Вони теж хотіли жити, але пожертвували собою заради нас. Кожен мав свої мрії, будував плани на майбутнє, малював в уяві свій маленький світ…

Не судилося…

Ця річниця породжує в українців гіркі спогади про загиблих під час протестів.

Ми згадуємо події, які відбувалися на Майдані, в столиці України 2013-2014 року, які дали поштовх до дій по всій території держави. Це був надзвичайно важкий іспит для України.

Та фінальним і найбільш драматичним етапом революції стали події у Києві 18-20 лютого, в ході яких загинуло більше сотні кращих наших синів і дочок, поранено більше двох тисяч, кілька десятків осіб зникло безвісти. Загальна кількість постраждалих біля трьох тисяч чоловік.

Ми закликаємо вас сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих. Дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Схилили в скорботі низько голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття, вчителі та учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, взявши участь у годині пам’яті «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки», підготовленій педагогом-організатором Козир С. О. спільно з учнями 11-го класу: головою учнівської ради Кундис Яною, заступником голови Капущаком Назарієм, головою сектору національно-патріотичного виховання учнівської ради Батогом Степаном. Тематичні пісні виконала учениця 9-В класу Фуг Інна.

Зі вступним словом про важливість зберігати в серцях пам’ять про всіх наших героїв, адже завдяки їм ми сьогодні маємо можливість під мирним небом вчитися, жити, просто радіти кожному новому дню, виступила директор школи Демкура О. В.

На завершення години пам’яті старшокласники провели флеш моб «Білий Журавлик миру», який стане даниною тим, хто навічно пішов від нас. Вони повинні жити в нашій пам’яті!

Небесна Сотня білих журавлів,

Душа яких летить під небесами…

Ніхто із Вас вмирати не хотів,

Хай вічна пам’ять лишиться за вами!

Фотогалерея

Кiлькiсть переглядiв: 62