• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Відкрий банківський світ з ЮніорБанком

Відкрий банківський світ з ЮніорБанком

2018-02-12

/Files/photogallery/2108/28052593_1435380099923617_384458689_n.jpg

Учні 8-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відвідали з екскурсією «Відкрий банківський світ з ЮніорБанком» відділення Приватбанку у нашому містечку. Адже часто діти просять своїх батьків пояснити, що ж відбувається в цьому загадковому місці, куди вони часто навідуються. Цікаву та доступну розповідь про діяльність банку школярі почули від працівника установи Сидорівської Оксани Степанівни.

«Ми,- говорить співробітник банку,- відкриваємо двері відділень для того, щоб показати дітям, хто такі банкіри, чим вони займаються і як обслуговують клієнтів. І звичайно ж, розповімо про інноваційні продукти та послуги банку. Діти, які зацікавились фінансовим напрямком, зможуть також стати студентами Бізнес-Школи Юніорбанку. Навчання - цілком безкоштовне. Розпочати навчання в Бізнес-Школі дуже просто - треба оформити Картку ЮНІОРА в будь-якому відділенні ПриватБанку або замовити в нас і подати заявку на участь на сайті в розділі «Навчання», вибравши зручне місце проведення на карті. Унікальна пластикова карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість користуватися банківськими послугами. З Карткою ЮНІОРА дитина може:

відвідувати захопливі навчальні заходи - бізнес-квести, екскурсії в банк, тренінги у Бізнес-Школі;

- отримувати бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс»;

- брати участь у змаганнях, конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком спільно з MasterCard.

Освітня програма «ЮніорБанк» стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Вперше золоту медаль за розробку методики навчання в школах отримала банківська програма, що стала сьогодні однією з наймасовіших освітніх ініціатив в Україні».

Щиро вдячні Оксані Степанівні за доступну екскурсію для наших учнів.

На завершення всі учасники зустрічі отримали Сертифікати.

Фотогалерея

Кiлькiсть переглядiв: 78