Назустріч мрії

2018-02-08

/Files/photogallery/2106/IMG_0031.JPG

Сьогодні учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин взяли участь в другому етапі (18.01.2018 - 23.03.2018) Всеукраїнської благодійної акції "Назустріч мрії", організованої Міжнародним благодійним фондом "Сильні духом". Члени соціального сектору учнівського самоврядування Целінь Артур (голова сектору), Невінська Софія, Казимирів Яна, Закутій Христина спільно з педагогом-організатором Козир С. О. організували та провели дану акцію у школі, перерахували 1000 гривень від школи на рахунок Благодійного фонду "Сильні духом".

Щиро дякуємо учням, батькам, вчителям, всім, хто відгукнувся та взяв участь в акції, адже станом на сьогодні в Україні гостро стоїть проблема у сфері лікування та реабілітації онкохворих діток. Україна на другому місці в Європі з поширення захворювання на рак. Захворюваність за останні 10 років зросла на 8%.

Загалом Міжнародний благодійний фонд «Сильні духом» реалізує такі програми:

  • «Казковий світ» - дитячий реабілітаційний центр позитивної психології, який розташований за адресою: місто Київ, вулиця Обсерваторна, будинок 25.
  • «Чарівні візити» - візити до важкохворих дітей у лікарні міста Києва та додому;
  • «Сила чарівної їжі» - підняття апетиту дітей, які знаходяться на лікуванні у онковідділеннях завдяки корисній і здоровій їжі та заняттям із доброю феєю та аніматорами;
  • «Психологічна підтримка родичів хворих дітей та родин, які утратили дитину»;
  • «Казкотерапія» - написання та розробка казок, які допомогають відчувати себе краще та надають сили вилікуватися.

Всі ці програми важливі для дитячої реабілітації і потребують фінансової підтримки.

Вже шостий рік Благодійний фонд «Сильні духом» проводить щорічну всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч Мрії» у дошкільних, шкільних, позашкільних та вищих навчальних закладах України. Кожен рік вчителі, викладачі та діти із добрими, відкритими серцями беруть участь в благодійної акції та долучаються до допомоги тим, хто дуже її потребує.

Фотогалерея

Кiлькiсть переглядiв: 49