Андріївські вечорниці

2017-12-13

/Files/photogallery/2081/IMG_8960.JPG

З давніх-давен славилася Україна таким звичаєм, як ворожіння у ніч на Андрія. Ця давня традиція – прекрасний витвір людської фантазії, призабутої сьогодні. Сьогодні намагались повернути їй життя учні 5-Б класу спільно з класним керівником Квасницькою Н. Б. З метою поглибити знання про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть п’ятикласники занурились в одну із сторінок молодості наших матерів і бабусь. Захід відбувся у музейній кімнаті стародавнього побуту ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин.

Є у нашого народу чудова традиція — святкувати вечорниці. Віддаючи шану минувшині, беручи все найкраще у наше сьогодення, ми на вечорницях відроджуємо те найдорожче, що є в народі — його пісню, мову, історію, звичаї.

Сьогодні в день свята Андрія з метою збагатити знання учнів про народні традиції; відроджувати обряди нашого народу; виховувати любов до народних звичаїв, гордість за український народ, який має давні традиції і багату творчу спадщину; розвивати творчі здібності дітей у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин вчителі української мови та літератури Рижевська О. С. та Цесак Т. М. спільно з учнями 6-Б та 6-В класів організували та провели Андріївські вечорниці для учнів 6-7 класів.

Кiлькiсть переглядiв: 87