Діти - захисникам України

2017-12-05

/Files/photogallery/2076/2.JPG

6 грудня - День Збройних Сил України. Це одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в сьогоднішніх реаліях. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада затвердила два значущих закони "Про оборону України" та "Про збройні сили України". І через два роки, у 1993 році, саме в цей день було прийнято рішення відзначати День Збройних Сил України.

Зазвичай у цей день проходить чимало урочистих заходів, які повинні показати військовим, наскільки вони цінні для нашої країни.

Сьогодні, напередодні свята, у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбувся великий патріотичний концерт «Діти – захисникам України!», під час якого школярі дарували та присвячували свої таланти нашим захисникам. Концерт організований педагогом-організатором Козир С. О. та сектором національно-патріотичного виховання учнівської ради.

На урочистий захід було запрошено учасників АТО, діти яких навчаються у нашій школі. Перед присутніми з вітальним словом виступила заступник директора школи з виховної роботи Кондро О. А.

Діти учасників АТО теж привітали своїх батьків зі шкільної сцени та подарували квіти.

Ведучими заходу були голова учнівської ради Кундис Яна та голова сектору національно-патріотичного виховання органу учнівського самоврядування Батіг Степан.

Фотогалерея

Кiлькiсть переглядiв: 62