Зустріч з молодим поетом

2017-10-03

/Files/images/IMG_8010.JPG

у шкільній бібліотеці ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулась презентація першої збірки «Береги надії» молодого поета, нашого земляка, випускника нашої школи Козира Олега. На зустрічі, яку організували вчитель української мови та літератури Маланюк Людмила Йосипівна та шкільні бібліотекарі Шмигановська Лілія Ярославівна, Роздеба Оксана Михайлівна, були присутні старшокласники школи (учні 9-А та 11-го класів), педагог-організатор Козир Світлана Олегівна та представник районної бібліотеки для дорослих Град Лідія Степанівна.

Мета цього заходу - залучити якомога більше учнівської молоді до читання поезії, виховувати інтерес до книги та надати можливість молодим талантам заявити про себе.

Учні мали можливість познайомитися ближче з Козиром Олегом, задати йому питання про творчість, а також прослухали вірші у виконанні автора та й самі з радістю їх читали. Приємно вражені були як учасники зустрічі, так і Олег Сергійович. На згадку та з нагоди Дня народження старшокласники подарували молодому поету блокнот та ручку, щоб і надалі творити та записувати свої поетичні рядки.

Кiлькiсть переглядiв: 66

Коментарi