Всеукраїнський Тиждень правових знань

В Україні розпочався Всеукраїнський тиждень права.
Його проводять щорічно на честь загальної декларації прав людини, котру Генеральна асамблея ООН затвердила в 1948 році. Основна ціль тижня права - не тільки розширити правові знання українців, але й навчити громадян їх застосовувати.
Саме тому в рамках тижня проходять численні освітні заходи з правової тематики, до яких залучають юристів та громадськість.
Активну участь у тематичному тижні беруть і учні ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин. Сьогодні відбулась зустріч старшокласників з волонтером Інною Рак, яка провела урок на тему "ВІЛ, СНІД, дошлюбні стосунки...", організована вчителем історії Дмитрів Л. М. та вчителем історії та правознавства Марцінковською М. П./Files/images/24301089_1527844650626373_4986425865450782512_n.jpg


«Подорож країною Закону та Права»

В рамках Всеукраїнського Тижня права класні керівники 6-А та 6-Б класів ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин Галиняк І. В. та Галиняк О. В. провели зі своїми вихованцями позакласний захід на тему «Подорож країною Закону та Права». Учні в цікавій ігровій формі дізналися, що таке права та обов'язки, закони, коли виникло право та як розвивалося в різних країнах світу. А також шестикласники переглянули відео на тему прав людини та дитини, провели Казкову вікторину (на прикладі казок та казкових героїв розбирали різні ситуації, які вимагали знання законів та прав людини), грали ігри «Права чи Обов'язки» та «Правда- неправда». Захід мав велике пізнавальне значення в галузі права для учнів 6-их класів./Files/images/24992077_168719263725627_1084010872_n.jpg


500-річчя Реформації

У 2017 році весь християнський світ відзначає 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії.
В нашій країні ця подія теж супроводжується низкою заходів відповідно до президентського Указу "Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації".
Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі. Соціальні явища, породжені Реформацією, є одними з найбільш впливових в історії людства. Західна цивілізація немислима без здобутків Реформації; до них можуть долучитись і українці.
В свій час реформація змінила Європу, а ми сьогодні можемо змінити Україну. У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулась зустріч старшокласників з волонтерами Максимом та Інною, на якій були присутні і вчителі історії Дмитрів Л. М. та Стефанів Т. Є. Під час спілкування з школярами акцентувалась увага на тому, що діти мають вчитись і ставати людьми, які реформують Україну.
/Files/images/24177135_1527845033959668_7963100438304252594_n.jpg

Звіт про реалізацію проекту
"Правовиховний рух. Конституція і я".


Правовиховний рух "Конституція і я"


Правовий брейн-ринг


Вікторина "Конституція і я"


Місячник правових знань та інформації


Буклет "Правова відповідальність підлітків"

Члени органу учнівського самоврядування, а саме члени сектору правопорядку, дисципліни, захисту прав та гідності учнів та голова учнівської ради Кундис Яна розробили буклет-пам’ятку «Правова відповідальність підлітків» в рамках Місячника правових знань та інформації.

/Files/images/213.JPG

/Files/images/876.JPG


Тиждень етикету


Мистецтво сервірування столу

Сьогодні вестибюль ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин перетворився на справжній банкетний зал. Адже нинішній день в рамках Тижня етикету проходив під назвою «Мистецтво сервірування столу». Майстер-клас із сервірування столу проводили учні 7-х та 8-х класів, інші школярі – спостерігали та здобували досвід. Компетентне журі у складі директора школи Демкури О. В., заступників директора школи з навчально-виховної роботи Дмитрів Л. М., Целінь С. М., вчителя трудового навчання та технологій Слободян Л. С., практичного психолога Пилипи О. П., голови учнівської ради Кундис Яни визначило справжніх знавців мистецтва сервірування столу серед 7-их та 8-их класів: це 7-В (класний керівник Вацлавів С. В.) та 8-Б (класний керівник Слабіцька Н. М.) класи! Вітаємо!

/Files/photogallery/1944/1.JPG


Правовий брейн-ринг

З метою популяризації правових знань, формування правової культури серед учнівської молоді, підвищення рівня правової освіти, роз’яснення норм чинного законодавства, попередження правопорушень та негативних явищ серед учнівської молоді У ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбувся правовий брейн-ринг в рамках Місячниками правових знань та інформації, який провела педагог-організатор Козир С. О.
Участь взяли дві команди правознавців: збірна 9-их класів та команда 10-го класу. З невеликим розривом перемогла команда 9-их класів! Молодці! Вітаємо! Команди-учасниці брейн-рингу нагороджені грамотами.

/Files/photogallery/1950/IMG_4978.JPG


Кожна дитина має право

В рамках Місячника правових знань та інформації, який вже традиційно триває в навчальних закладах цілий квітень, класний керівник 5-В класу ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин Човган Н. А. провела усний журнал «Кожна дитина має право знати своїх батьків та право на любов і піклування». Учні з вчителем обговорили необхідність виховання дитини в сім’ї, обов’язки батьків і дітей, стосунки в сім’ї, любов та повагу до членів родини.
П’ятикласники ознайомилися з Конвенцією про права дитини та охорону дитинства, малювали на тему : «Сім’я – це джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави», переглянули мультфільми про правопорушення.

/Files/photogallery/1965/IMG_0966.JPGРозмова-гра "Захист прав дітей у нашій державі"/Files/images/zahodi_6-a/P4190353.JPG

/Files/images/zahodi_6-a/P4190347.JPGВікторина "Сторінками Конституції України"

У листопаді –грудні проходить другий етап проекту «Правовиховний рух «Конституція і Я», в рамках якого сьогодні учні 10-11 класів презентували проект «Мала Конституція школи», виготовили банери на правовиховну тематику. Педагог-організатор Козир Світлана Олегівна провела тематичну вікторину «Сторінками Конституції України».

/Files/photogallery/1635/1.JPG

/Files/photogallery/1635/2.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 3264