2017-2018 навчальний рік

31.05.2018

Третій день літнього англомовного табору «Friends» у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин пройшов під назвою «Traditions in different Countries». Учасники табору здійснили уявну подорож планетою та ознайомились зі звичаями та традиціями різних англомовних країн. Інтелектуали проявили велику активність у вікторині «Як добре ви знаєте європейські країни». А також проведено квест «Чи знаєш ти Великобританію?». Діти продемонстрували добрі знання з англійської мови та історії Британії. Переможців відзначено призами. Заочна мандрівка країнами світу закінчилась переглядом фрагментів фільмів про англомовні країни.
Члени пришкільного літнього табору "Патріот" вправлялись у складанні та розкладанні намету.
Фотогалерея

30.05.2018

Другий день у літньому пришкільному таборі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин «FRIENDS» пройшов під гназвою «Films». Вихованці табору переглядали фільм «Harry Potter» англійською мовою з подальшим обговоренням та розігруванням сценок за змістом фільму. А потім відбувся фестиваль малюнків «Мій улюблений герой». На завершення дня відбулось підведення підсумків та оголошення планів на наступний день роботи табору.
Фотогалерея

29.05.2018

Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.
Перший день в літніх пришкільних таборах ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин «FRIENDS» та «ПАТРІОТ» пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та малювали емблеми табору та загонів, відпочивали на свіжому повітрі. Також діти надали свої пропозиції щодо організації дозвілля у таборі.
Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим!
Фотогалерея

2016-2017 навчальний рік

29.05.2017

Сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбулось відкриття літніх пришкільних таборів з денним перебуванням «Патріот» та англомовного табору.
Табірна зміна розпочалась з урочистої лінійки, підняття Державного прапора та виконання Гімну України. Учасників табору ознайомлено з режимом та планом роботи табору. Проведено інструктаж з техніки безпеки. Зі вступним словом виступила заступник директора школи з навчально-виховної роботи Целінь С. М.
Сьогодні у літньому пришкільному таборі «Патріот» відбувся «Козацький аукціон» серед козацьких куренів 8-А та 8-В класів (кл. керівники Цесак Т. М. та Чубей І. І.).
Учасники літнього англомовного табору ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин розпочали відпочинок у таборі з поділу на загони методом жеребкування. За кожним загоном закріплено керівників-вчителів іноземної мови: Човган Н. А., Свінтіцьку Л. Ю., Андрусишин У. Б., Рижевську О. С., Білоус І. В., Козак Т. М.
Учасники табору вибрали назву загону та девіз:
1. Crazy Bees
2. M&M’s
3. Coca –Cola
4. Apple
5. Sweets
6. Energizers
Створено відкриту скриньку побажань для учасників табору «Що я очікую від перебування в літньому мовному таборі?». Колективно спланували «Ярмарок ідей». День закінчився підведенням підсумків та оголошенням планів на наступний день.

Фотогалерея


30.05.2017

Другий день у літньому мовному таборі пройшов під гаслом «День казок». Учасники табору переглядали улюблені мультфільми англійською мовою, інсценізували казки. Було визначено найкращих акторів глядацькими оплесками. Переможці отримали призи. Також відбувся Фестиваль малюнків «Моя улюблена казка», де теж було визначено найкращих: Пиріг О., Ковальська М., Чавурська Є., Балабан Я., Косовнік А., Говенко Т. Між конкурсами проводились танцювальні хвилинки. День завершився підведенням підсумків та оголошенням планів на завтра.
У літньому пришкільному таборі "Патріот" ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин сьогодні відбувся конкурс патріотичного плаката "Я люблю Україну". Учасників нагороджено Дипломами.

Фотогалерея


31.05.2017

Учасники літнього пришкільного табору «Патріот» сьогодні виготовляли вітальні листівки та браслети-обереги для бійців АТО, які боронять наші кордони на сході України. При першій нагоді ці обереги будуть передані волонтерами на Схід.
Третій день літнього англомовного табору «Friends» у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин пройшов під назвою «Holidays in different Countries». Учасники табору здійснили уявну подорож планетою та ознайомились зі звичаями та традиціями різних англомовних країн. Інтелектуали проявили велику активність у вікторині «Як добре ви знаєте європейські країни». А також проведено квест «Чи знаєш ти Великобританію?». Діти продемонстрували добрі знання з англійської мови та історії Британії. Переможців відзначено призами. Заочна мандрівка країнами світу закінчилась переглядом фрагментів фільмів про англомовні країни.

Фотогалерея


01.06.2017

Сьогодні, 1 червня 2017, багато країн святкують Міжнародний день захисту дітей!
Міжнародний день захисту дітей відзначається з 1950 року після того, як в 1949 році його затвердили на сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. У 1959 році ООН прийняла Декларацію прав дитини, в якій визначено соціальні та правові принципи захисту і благополуччя дітей. Однак ця декларація мала лише декларативний і рекомендаційний характер, а для захисту та забезпечення прав дитини необхідні були конкретні закони і міжнародні договори. Тому 20 листопада 1989 Генасамблея ООН прийняла Конвенцію про права дитини, яка стала світовою конституцією для дітей. Україна ратифікувала цю Конвенцію 27 вересня 1991.
Сьогодні в рамках Міжнародного дня захисту дітей в літніх пришкільних таборах ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбувся конкурс малюнків на асфальті «Моя Україна» та «Діти мають права». Також сьогодні до діяльності наших таборів долучились і працівники Гусятинського центру зайнятості, які провели профорієнтаційний квест «PROFILEND» «Зазирни у майбутнє» з метою пропагування послуг служби зайнятості та профорієнтації учнівської молоді.
Сьогодні також члени літнього мовного табору відвідали з екскурсією Гусятинське районне відділення управління ДСНС в Тернопільській області.

Фотогалерея02.06.2017

Сьогодні в літніх пришкільних таборах ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин відбувся день спілкування з природою. Учасники табору разом зі своїми керівниками відправились на пікнік біля річки Збруч, де проводили ігри з м'ячем та розваги на свіжому повітрі, інтелектуально-розважальний квест "The Words of Plants" та конкурс "Природа очима дітей" (діти плели віночки та складали букети з польових квітів). Маса позитивних вражень залишилась у дітей та вчителів від цього табірного дня.

Фотогалерея06.06.2017

Сьогоднішній день у літньому мовному таборі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин пройшов під гаслом “How Sporty Are You?”, і був він присвячений іграм та спорту. З дітьми було проведено інтелектуальну гру – змагання «Sport and Мe», що дало можливість дітям продемонструвати свої вподобання в різних видах спорту та дізнатись більше про своїх друзів по табору. Потім було проведено гру «Fast Ball», яка активізувала мовний потенціал дітей. А спортивна естафета виявила найспритніших. До роботи в таборі сьогодні були залучені вчителі фізичного виховання Кіндзер Р. М. та Марцінковський Р.А.

Фотогалерея


07.06.2017

Сьомий день літнього мовного табору у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин пройшов під гаслом «Arts and Crafts». Учасники табору займалися творчістю, вправлялися у виготовленні декоративних виробів у техніці квілінг, орігамі.

Фотогалерея


08.06.2017

Тема сьогоднішнього дня у літньому мовному таборі ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин «Shopping» співпала з урочистим відкриттям у селищі магазину «Копійочка». Тож діти мали цікаву та захоплюючу екскурсію до торгового центру, де беручи участь в іграх, конкурсах, перевтілюючись в знайомих мультяшних героїв, могли вдосконалювати з допомогою вчителів-наставників монологічне та діалогічне мовлення, розвивати пізнавальну діяльність, виховувати вміння працювати в колективі, уважність, активність.
Велика вдячність персоналу торгового центру за надану можливість учасникам табору взяти участь у святковому дійстві.

Фотогалерея


09.06.2017

Національно-патріотичне виховання є невід’ємною складовою виховання підростаючого покоління. Важливо, щоб кожен навчальний заклад став для дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового брати на себе відповідальність, самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єдності української політичної нації та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.
Ось чому останній день у літньому англомовному таборі був присвячений Україні. Учасники табору заочно подорожували країною (гра «Сім чудес України»), розучували слова Гімну України на англійській мові та вчилися його виконувати. Також відбулась вікторина «Цікаві факти про Україну», де були визначені переможці
Закриття табору пройшло урочисто: опускання прапора, виконання Гімну України та загальної фотографії всіх учасників табору.
Поставленні завдання були виконані в результаті злагодженої роботи вчителів та дітей. Вся виховна діяльність в мовному таборі була організована відповідно до плану роботи на кожен день, учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, навички роботи у команді та групах. Діти поділились думками та планами щодо нових проектів та видів діяльності, які б вони бажали мати наступного разу.

Фотогалерея


Кiлькiсть переглядiв: 1043