30.01.2017 року

Друге засідання школи адаптації молодого вчителя

Шлях учителя від молодого спеціаліста до майстра непростий. Багато в чому він залежить від особистих якостей та професійних знань, отриманих у виші. Та чи не найважливіші на цьому шляху – перші кроки професійного досвіду, умови роботи, колектив і підтримка колег.

У 2016/2017 н. р. у ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, відповідно до цільових направлень, свою педагогічну ниву розпочали:
Мельничук Н.О. - учитель початкових класів,
Марцінковський Р.А. - учитель фізичної культури,
Білоус І.В. - учитель іноземних мов,
Рижевська О.С. - учитель англійської мови.

Їхніми наставниками стали досвідчені педагоги нашої школи:
Пріян О.В., Скопецька І.Л., Човган Н.А., Андрусишин У.Б.

Сьогодні відбулося друге засідання школи адаптації молодого вчителя на тему: «Шкільний урок: як ефективно навчати кожного учня». Формою проведення засідання обрано: моделювання уроку, практикум.

Заступник директора школи з НВР Дмитрів Л. М. провела бесіду з молодими учителями з питань готовності педагога до роботи, вражень від перших місяців роботи, виявлення сильних сторін та труднощів під час занять. Також Леся Миронівна звернула увагу молодих колег на чотири рівні педагогічної майстерності і побажала присутнім стати справжніми майстрами своєї справи.

Під час практичної частини молоді учителі моделювали уроки, теми яких заздалегідь підготували учителі-наставники. Кожен з учасників засідання отримав цінну інформацію для подальшої роботи та багато позитивних емоцій.

Кiлькiсть переглядiв: 363